2:2
3:0
1:0
- : -
branky (asistence): 01:59 Barbora Husková (Natálie Martináková), 05:21 Eliška Planková (Barbora Husková), 25:22 Eliška Planková (Natálie Martináková), 32:12 Eliška Planková (Natálie Martináková), 33:04 Markéta Kolářová (Nikol Kubečková), 58:08 Lucie Suchánková
branky (asistence): 01:19 Kateřina Kovaříková (Vendula Beránková), 15:48 Kateřina Kovaříková (Petra Šebestová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - TIGERS FK Jižní Město 6:2
2. Barbora Husková, 6. Eliška Planková, 26. Eliška Planková, 33. Eliška Planková, 34. Markéta Kolářová, 59. Lucie Suchánková - 2. Kateřina Kovaříková, 16. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Miroslav Smolka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Michaela Ranochová 17 - Lucie Špačková 20; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: Vítkovice 7, Herbadent 11 Střely celkem: Vítkovice 25, Herbadent 19
60:00
Nejlepší hráčka domácích: 79 Hanzlíková Tereza Nejlepší hráčka hostů: 12 Řezáčová Lucie
60:00
Komentář k utkání trenérky hostí slečny Dominiky Šteglové: Předně gratuluji Vítkovicím, dnes odehrály opravdu dobrý zápas a my na ně nestačily. Před sezónou bychom za stříbro byly vděčné, nyní samozřejmě panuje zklamání. Odehrály jsme však skvělou sezónu, plnou těžkých zápasů a holky se díky tomu posunuly hodně dopředu. Doufám, že i příští rok se Unii podaří vytvořit neméně náročnou soutěž, což však s až 16ti týmy nevidím reálně. Děkuji klubu za poskytnutí skvělých podmínek pro rozvoj těchto mla
60:00
A je tu konec, vítkovické juniorky vyhrávají stejným rozdílem, kterým v pondělním Superfinále prohrály jejich ženské kolegyně a alespoň částečně tak oplácejí Herbadentu jejich porážku.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích pana Tomáše Martiníka: Je to tam a jsme neskutečně šťastni!!! Zápas jsme zvládli podle našich představ, bylo tam všechno, co musí ve finále být. Děkuji hráčkám, svým kolegům na lavičce a neskutečným divákům, fanouškům a kotelníkům. Bez nich by tato letošní zlatá jízda nikdy nebyla. Rovněž děkujeme soupeřkám za krásnou finálovou sérii. Jdeme slavit!!!
60:00
59:56
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:25
Vítkovické hráčky kráčejí za vítězstvím a fanoušci bouří.
58:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Suchánková bez asistence (6:2).
57:52
Timeout TIGERS FK Jižní Město
57:44
Vítkovice drží míček za brankou Herbadentu.
57:00
Probíhají poslední tři minuty 3.třetiny.
56:20
Herbadent v šesti.
54:27
Hanzlíková přesprintovala s míčkem celé hřiště, dostala se i ke střele, která však mířila nad.
53:17
Hraje se nahoru dolů.
51:09
Hermannová od mantinelu jen těsně míjí branku.
48:01
Husková našla pěknou přihrávkou Kolářovou, která však v dobré pozici střílí vysoko nad.
47:33
Vyloučen hráč Vanda Šnajberková družstva TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:28
Střelu Malecké vyráží Ranochová.
45:27
Kovaříková mohla dorazit míček do odkryté branky, trestuhodně ale míjí.
44:41
Domácí v plném počtu. Herbadent se v přesilovce do žádné vyložené šance nedostal.
43:32
Tvrdá střela Řezáčové, Ranochová vyráží nad,
42:41
Vyloučen hráč Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:07
Další závar před brankou domácích, míček ukořistila Ranochová a vítkovice rozjíždějí další útok.
41:08
Rychlý protiútok Herbadentu zakončovala Šulanová střelou. Trefuje jen zakleknutou Suchánkovou.
40:16
Úvodní buly pro Vítkovice, které vzápětí rozjíždějí útok zakončený střelou Plankové do břevna,
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Vítkovice 10, Herbadent 2
40:00
39:25
Míček nyní kontroluje Herbadent, povětšinou si však přihrává na své polovině.
37:22
Kolářová v protiútoku prostrčila šikovně na Plankovou, která tváří v tvář Špačkové neuspěla.
34:18
Vítkovice jsou po dvou vstřelených brankách na koni a pokračují v útočení,
33:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová, asistoval Nikol Kubečková (5:2).
32:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Natálie Martináková (4:2).
32:12
Planková kompletuje hattrick poté co s Martinákovou odebraly balon obránkyni Herbadentu.
29:50
Plankové střelu bekhendem vyráží Špačková nohou,
28:38
Maděrová zkusila umístěnou střelu nad nohu Špačkové, ta ji v poslední chvíli stihla zvednout a míček vytlačit nad.
27:23
Zemanová hledala dlouhým krosem Maděrovou, ta však míček nestihla doběhnout.
26:18
Z velkého úhlu vypálila přízemní střelu Martináková, Špačková nyní pozorná.
25:22
25:22
Velmi smolný gól pro Herbadent. Míček se gólmance prokutálel za zády kolem tyčky až za brankovou čáru,
23:56
Střela Plankové z úhlu mimo.
23:38
Hra se začíná přiostřovat, hráčky si nedarují ani centimetr volného prostoru.
22:59
Střela Hermanové z dobré pozice jen o kousek minula branku.
22:18
Zašlápnutý míček. Buly v rohu na obranné polovině domácích.
21:21
Hned dvě hráčky Herbadentu teď zůstaly ležet na zemi po čistých soubojích, které neustály. Diváci herbadentu sice pískají, rozhodčí však ne.
20:19
Planková faulována u mantinelu, vítkovice rozehrávají.
18:10
Vítkovice dobře brání a Herbadent k ničemu nepouští.
16:56
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
16:56
Herbadent si zahraje přesilovku.
15:48
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Petra Šebestová (2:2).
15:48
je vyrovnáno.
13:56
Velká šance domácích bohužel střela mimo branku.
12:35
Ve slibné šanci Herbadent ale domácí obrana si s tou situací velmi dobře poradila.
10:29
Martináková ve velmi dobré střelecké příležitosti ale bohužel netrefuje.
08:22
Hraje se nahoru dolů velice rychlé utkání.
07:00
Hraje se tvrdě ale prozatím bez vyloučení.
05:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Barbora Husková (2:1).
05:21
Vítkovice jdou do vedení.
04:43
Střela domácích do bloku.
03:54
Herbadent měl dobrou příležitost ale Ranochová chytá.
02:51
Tempo zápasu je na veliké úrovni.
01:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Natálie Martináková (1:1).
01:59
A je vyrovnáno. Po akci 2 na 1 se prosazuje Barbora Husková.
01:19
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Vendula Beránková (0:1).
01:19
Herbadent se dostává do vedení po krásné akci.
00:46
Hraje se vysokém tempu. Jde vidět že se hraje rozhodující utkání.
00:01
Úvodní buly pro Herbadent.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Miroslav Smolka.
00:00
00:00
Line-up hostů TIGERS FK Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Eliška Machková, Kateřina Kovaříková, Ester Janušková, Michaela Šulanová, Petra Šebestová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Natálie Martináková, Nikol Kubečková, Barbora Husková, Markéta Kolářová, Eliška Planková