6:3
2:1
4:1
- : -
branky (asistence): 01:33 Petr Pastor, 04:17 Ondřej Šarša (Marek Chocholoušek), 04:48 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 05:59 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 07:49 Daniel Fokt (Petr Pastor), 14:25 Daniel Jäschke (Petr Pastor), 21:17 Petr Pastor (Daniel Fokt), 37:56 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 43:53 Jiří Turek (Petr Pastor), 47:24 Ondřej Kopp (Jan Krajník), 53:54 Vít Andrle (Jan Krajník), 54:27 Marek Chocholoušek
branky (asistence): 09:20 Luděk Charouzek (Milan Hendrych), 09:56 Petr Poduška (Václav Fučík), 17:02 Luděk Charouzek (Petr Poduška), 29:40 Petr Poduška (Martin Blažek), 59:37 Luděk Charouzek (Václav Fučík)

Florbal Chomutov - Spartak Pelhřimov 12:5
2. Petr Pastor, 5. Ondřej Šarša, 5. Tomáš Fiala, 6. Ondřej Bejček, 8. Daniel Fokt, 15. Daniel Jäschke, 22. Petr Pastor, 38. Marek Chocholoušek, 44. Jiří Turek, 48. Ondřej Kopp, 54. Vít Andrle, 55. Marek Chocholoušek - 10. Luděk Charouzek, 10. Petr Poduška, 18. Luděk Charouzek, 30. Petr Poduška, 60. Luděk Charouzek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 205; zásahy brankářů: Jan Vlček 16 - Zbyněk Venkrbec 5, Jakub Kuchař 11; po třetinách: 6:3, 2:1, 4:1;
60:00
59:59
Vyjádření hostujícího vedoucího týmu J. Knězů: Trapný a zoufalý výkon, s nímž nemůžeme uspět. Hráči absolutně neplnili, to co bylo řečeno a výsledkem byl debakl. Blahopřejeme domácím. Děkuji fanouškům a zároveň se vlastním omlouváme.
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 9:9. Chomutov byl dnes lepší od brankáře, v kombinaci i individuálně. Výsledkem je vyrovnání série, ale zítra se začíná od nuly...
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Dnes to byl znovu náš standartní týmový výkon, který nás dovedl k jednoznačnému vítězství. Série je vyrovnaná, zítra se začíná od nuly. Díky divákům a soupeři za utkání.
59:57
Hostů teď bylo kolem brankoviště víc než domácích navzdory oslabení.
59:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Václav Fučík (12:5).
58:46
Vlček nadvakrát likviduje nájezd hostů.
57:54
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Pavel Tichý.
57:54
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
57:54
Nový nájezd neproměňuje.
57:54
Tak můj názor o dohrávání nesdílí Nový běžící sám na brankáře, ani hostující obránce, který fauloval.
57:21
V této fázi se utkání spíše dohrává.
54:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek bez asistence (12:4).
54:27
Chocholoušek si vybojoval gól, ale okamžitě si běžel do zákulisí přepočítat zuby. Nešťastně dostal holí přes ústa.
53:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Jan Krajník (11:4).
53:54
Hosté se snaží napadat, ale chybí tomu důraz.
53:17
Skvěle individuálně vybavený Fokt si nejdřív zahrál s hosty na honěnou po vlastní třetině a pak uvolnil spoluhráče přes celé hřiště. Útočník bohužel nezpracoval.
52:06
Pastor v brejku předvedl, jak vycukat brankáře. Pak ležícího gólmana i branku přestřelil.
51:09
Domácí se snaží hrát dlouhé útoky.
50:15
Hostující trenér dal pokyn k alespoň třem gólům ve zbytku utkání.
49:45
Nejzkušenější domácí hráči se snaží na tlak hostů reagovat zklidněním kombinace.
49:00
Ve třetí třetině je Pelhřimov velmi nebezpečný, ale domácí drží vynikající Vlček.
47:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Jan Krajník (10:4).
47:24
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kuchař družstva Spartak Pelhřimov
47:24
Hostující trenér křičel "Nemá, nemá." Přesto šli po rychlé kombinaci dva domácí na jednoho obránce a skórovali do odkryté branky.
46:33
Skvělou kombinaci domácích zastavil na poslední chvíli skákající míček.
45:53
Vlček vyřešil rychlým zákrokem šanci po nahození hostů.
45:04
Domácí obránci, teď dvakrát nepustili hosty přes půlku a z toho plyne domácí tlak.
43:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Turek, asistoval Petr Pastor (9:4).
43:53
Domácím jejich výpad vyšel.
43:45
Vlček byl skvělý při výpadu hostů.
42:26
Domácí kombinují kolem branky. Střelu jim obránci nedovolují.
41:33
Hosté znovu začínají třetinu vysunutým presinkem. teď byl čtyři kolem domácí branky.
41:15
Skvěle vyřešil šanci hostů po nepřesné rozehrávce jeho obránců.
40:31
Chocholoušek se neuvěřitelně protlačil do šance, na střelu ale chyběl důraz. Hosté hned kontrují závarem po brejku.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 8:2. Dlouho jsme sledovali boj způsobený obranami a nepřesnostmi. V této fázi byli jediní přesní rozhodčí. V závěru třetiny se Chomutov prosazoval. Pelhřimov úplně vypadl z útočné role a nakonec měl méně přesných střel než branek v první třetině.
39:22
Přesto se hosté usazují u domácí branky.
38:52
Domácí chtějí s tímto rozdílem dohrát třetinu, teď šli do útoku jen ve dvou.
37:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (8:4).
37:56
Charouzek se přihlásil do soutěže o dnešní největší námaz, na půlce přihrál první chomutovskému proti sobě. Domácí situací tři rozeběhnutí na stojícího obránce nepohrdli.
37:23
Sledujeme hlušší úsek plný nepřesností.
36:20
Fučík se vytočil do jasné pozice, pak přestřelil.
35:27
Chocholoušek se teď dvou obránců zeptal "Pocem, kam deš", ale druhá klička byla bohužel dlouhá. Hostující brankář tak měl čas na perfektní poziční zákrok.
33:18
Pelhřimov hodně vysunul forčeking.
32:26
Pelhřimov vykombinoval sérii střel, vše zblokováno.
31:41
začíná se hrát nahoru-dolů. Týmy se trošku urvaly z taktických otěží.
30:42
Pačmag se jako obránce vysunutý u brankoviště hostů dostal do jasné šance.
29:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Martin Blažek (7:4).
29:40
Hosté si opět trpělivě počkali na otevřenou pozici. jejich dnešní finální přihrávky jsou zatím jako z učebnice.
28:54
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
28:54
Faul z kategorie pochopitelných zastavuje rodící se brejk hostů.
28:07
Pačmag se teď volný při přerušení hlásil o přihrávku. Byl ale jediný na hřišti, všichni spoluhráči i protihráči střídali.
26:51
Teď se vyznamenal hostující brankář, který zastavil blafák na zemi na dlouhou ruku.
25:25
Teď domácí útočník prováhal střelu až do nahrávky nikomu.
25:00
Za pět minut druhé třetiny jsme byli svědky jediné střely mezi tyče.
24:20
Delší kombinace domácích končí nepřesnou střelou Pačmaga.
23:21
Teď je to takové nijaké. Domácí vyčkávají a hosté mají problémy sami se sebou.
22:31
Hosté jsou teď rozhození.
21:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Fokt (7:3).
21:17
Chomutovská kombinace končí sérií odrazů na hraně brankoviště, teď měli hosté i smůlu.
20:36
Hosté znova začali s vysokým presinkem.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 11:10. Chomutov měl neuvěřitelný nástup. Ale jakmile začali dávat hostům prostor, Pelhřimov ukázal, že je silný v kombinaci. Na konci třetiny jsme sledovali vyrovnaný zápas s možná o něco větším tahem hostů na branku.
18:41
Hosté už nejsou odtržení od obránců. Ti teď zasypali chomutovskou branku sérií nebezpečných střel.
18:03
Hosté kombinují, ale zase chybují.
17:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Petr Poduška (6:3).
17:02
Když hostům nevycházela kombinace, přinesla jim přesilovkový gól trošku náhodná situace. Byla ale pohotově a šikovně vyřešena přihrávajícím hráčem.
16:19
Střela hostů byla zablokována.
15:26
Vyloučen hráč Tomáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:26
Trošku nešikovný zákrok domácího hráče byl po právu potrestán zatím velmi přesnými rozhodčími.
15:12
Hosté se dvakrát prosazují před brankovištěm. Jednou se vyznamenal Vlček, jednou byla střela nepřesná.
14:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Petr Pastor (6:2).
14:25
Chomutov ve hlušším úseku pomohl šťastný odraz.
14:01
Chocholoušek ve slušné pozici nepotvrdil pověst kanonýra.
13:05
Teď se více bojuje. jednak se týmy soustřeďují na obranu a té pomáhají nepřesnosti na obou stranách.
11:59
Ke střele z křídla se dostal Pastor, hostující brankář pracoval velmi dobře pozičně.
11:15
Hru kouskuje série drobných faulů.
10:29
Kopp byl velmi hezky uvolněn v brejku, ale těsné pronásledování obráncem mu nedalo klid a střílel nepřesně.
09:56
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Václav Fučík (5:2).
09:27
Hostům vychází další slušná kombinace. Domácím teď chyběl před brankou důraz.
09:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Milan Hendrych (5:1).
09:20
Série domácích chybiček řináší hostům gól.
07:50
Pelhřimov hodně chybuje. V útoku nepodrží míček, obránci jsou daleko od útočníků odděleni chomutovskou obranou.
07:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Petr Pastor (5:0).
07:49
Pastor zadovkou vyzval střelce k pátému gólu.
06:57
Chomutov si věří "Fialovci" teď vykombinovali z ničeho do šance.
05:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (4:0).
05:59
Chyba hostů na půlce přináší samostatný nájezd a krásný blafák. Čtvrtá střela znamená čtvrtý gól.
04:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (3:0).
04:48
Zmatky v hostující obraně přináší třetí střelu Chomutova a třetí gól.
04:26
Chomutov se dvakrát trefil mezi tyče a dal dva góly.
04:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Marek Chocholoušek (2:0).
04:17
Šarša prostor využívá.
03:15
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
03:15
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
03:15
Tak dlouho se nám dvojice protivníků oťukávala", až se rozhodčí rozhodl vytvořit více místa na hřišti. Bude se hrát 4 na 4.
02:41
Chomutov teď dlouho kombinuje, hosté se v obraně stáhli na půlku.
01:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor bez asistence (1:0).
01:33
Hostující Poduška namazal Pastorovi a pak byl ještě nedůrazný při blokování.
01:02
Hosté velmi tvrdě presují hluboko na domácí polovině.
00:17
Začíná se rychle a bojovně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Tomáš Kocián, Martin Blažek, Petr Poduška, Marek Švrkala, Václav Fučík
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Vít Andrle, Marek Selinger, Ondřej Bejček, Ondřej Kopp, Zbyněk Hlaváček