3:1
1:1
3:4
- : -
branky (asistence): 08:45 Lukáš Fiala (Miloš Šulc), 10:53 Lukáš Fiala (Ondřej Šarša), 14:52 Ondřej Kopp (Zbyněk Hlaváček), 26:40 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 48:40 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 57:50 Miloš Šulc (Tomáš Fiala), 58:09 Petr Pastor (Marek Pačmag)
branky (asistence): 06:20 Martin Blažek (Václav Fučík), 27:49 Martin Blažek (Lukáš Zrzavý), 42:25 Václav Fučík (Martin Blažek), 45:43 Milan Hendrych (Libor Čech), 53:51 Luděk Charouzek (Václav Fučík), 59:17 Lukáš Zrzavý (Martin Blažek)

Florbal Chomutov - Spartak Pelhřimov 7:6
9. Lukáš Fiala, 11. Lukáš Fiala, 15. Ondřej Kopp, 27. Tomáš Fiala, 49. Marek Chocholoušek, 58. Miloš Šulc, 59. Petr Pastor - 7. Martin Blažek, 28. Martin Blažek, 43. Václav Fučík, 46. Milan Hendrych, 54. Luděk Charouzek, 60. Lukáš Zrzavý; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 145; zásahy brankářů: Jan Vlček 22 - Zbyněk Venkrbec 30; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:4;
60:00
59:59
Vyjádření vedoucího hostujícího týmu J. Knězů: Lekce z produktivity domácího týmu rozhodla tento zápas a přiklonila sérii na stranu Chomutova. Dne jsme bojovali a i přes hluché pasáže jsme si dokázali vytvořit dostatek brankových příležitostí, které neskončili gólem. Po jejich neproměnění nás domácí trestali. Děkuji divákům.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Martina Bociana: Zápas jsme si zdramatizovali nervózním úvodem třetí třetiny, čehož soupeř využil k vyrovnání. Potvrdilo se nedáš, dostaneš. Dokázali jsme se ale zvednout a opět to byla výborná týmová práce. Velká pochvala týmu, že dnešní zápas zvládli, byť to bylo místy velmi těžké. Více to rozvádět nebudu. Díky divákům, že týmu v závěru utkání velkou podporou pomohli. Série je 2:1 a příští týden se bude začínat zase od nuly.
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 11:10.
59:58
Hosté dvakrát promáchli v nadějných šancích.
59:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Martin Blažek (7:6).
58:25
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
58:21
Hosté hrají bez brankáře.
58:20
Skvělý zákrok obránce zastavuje domácí nájezd.
58:09
Timeout Spartak Pelhřimov
58:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Marek Pačmag (7:5).
58:09
Druhé ohrožení prázdné branky přináší gól.
57:51
57:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc, asistoval Tomáš Fiala (6:5).
57:50
Teď byl Šulce buď geniální nebo měl štěstí. Standartka před brankovištěm, všichni hosté na brankové čáře a střela prošla po zemi.
57:33
Šťastný odraz, pohotová střela hostujícího hráče jde nad odkrytou branku.
56:57
Fokt střílí, hostující brankář skvěle pozičně.
56:24
Rychlá kombinace domácích přináší nepřesnou střelu.
55:57
Tvrdě se bojuje za domácí brankou.
55:15
Skvělý Vlček chytá jasný gól.
53:51
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Václav Fučík (5:5).
53:51
Další rychlý brejk hostů, teď by měl mít hostující brankář druhou asistenci.
53:47
Domácí brejk skvěle zlikvidoval hostující brankář.
53:24
Zblokovaná střela hostů.
53:08
Pastor se rozhodl, že míček v oslabení hostům nepůjčí. A nepůjčil, teď ale musí střídat.
51:34
Vyloučen hráč Pavel Tichý družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
51:34
Domácí chybovali v rozehrávce během střídání a ve snaze to napravit se dopustili technické chyby. Vyplynulo to ale z předchozího tlaku hostů.
50:36
Hosté přidávají na důrazu.
49:52
Fokt střílel pohotově po odrazu, brankář vyhlavičkoval.
49:16
Pastor převádí technická kouzla a uklidňuje spoluhráče.
48:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (5:4).
48:40
Hosté začínali mít navrch, domácím ale pomohla chyba obránce, který zastavil míč u brankoviště nebyl důrazný. Rychlá kombinace domácích si ale o takovou chybu říkala.
47:41
Rychlá kombinace hostů končí střelou nad.
46:59
Turek skvěle napravuje chybu Pačmaga v rozehrávce.
46:39
Nejistý zákrok hostujícího brankáře připomíná, že Chomutovu chybí střelba.
45:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Libor Čech (4:4).
45:43
Rychlý protiútok hostů připomíná pravidlo "nedáš-dostaneš".
45:38
Hostující brankář vytlačil Bejčka při nájezdu do úhlu.
44:52
Vlček likviduje ukrytou střelu.
43:13
Domácí teď možná kombinují až příliš.
42:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (4:3).
42:25
Střela hostů po skvělé sehrávce podél mantinelu si našla roh u bližší tyče domácí branky.
41:52
První šanci hostů v třetině skvěle likviduje Vlček.
41:02
Neuvěřitelná kombinace, střelu domácích jsme spíše tušili, ale břevno bylo na svém místě.
37:43
Zbyněk Hlaváček zabojoval na brankovišti, přestože obránce je o několik hlav vyšší.
37:17
Teď chvilku nikdo nevěděl, kde je míček v chomutovském brankovišti. Nakonec vypadl mimo.
36:25
Chomutov zamyká hosty, ti zamkli předbrankový prostor. Domácí kombinují v rozích.
35:33
Hosté po dlouhé době kombinují na domácí půlce.
34:17
Další skvostná nahrávka, další průlet míčku za překonaným brankářem mimo.
33:29
Domácí kombinaci chybělo pár desítek centimetrů, míček se prokutálel brankovištěm.
32:48
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
32:26
Část diváků skanduje bojovat, bojovat. Já bych radši viděl florbal...
30:52
Na hřišti houstne atmosféra. Jsme svědky série dohrávaných soubojů.
30:32
V otevřeném prostoru se hraje nahoru-dolů, zatím bez šance.
29:30
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
29:30
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
29:30
Viděli jsme bitku jak z NHL. Domácí už svého brankáře po předchozích zkušenostech napadat nenechají.
28:58
Teď zamykají hosty, ti reagují fauly.
27:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Lukáš Zrzavý (4:2).
27:49
Hosté v přesilovce perfektně zakombinovali.
27:04
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
26:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Lukáš Fiala (4:1).
26:40
Hosté nesmyslně střídali, domácí zabojovali za brankou a bratři Fialové se ocitli ve dvou před brankářem.
25:49
Hostující brankář zlikvidoval jasnou šanci po brejku.
24:11
Nejdřív odraz pomohl domácím, když už se rodila šance, byl další proti.
23:47
Domácí měli slušnou šanci po nahození, brankář se skvěle vysunul.
23:01
Další Šulcovo střela byla zblokována.
22:39
Šulcovi chybělo pár centimetrů, aby přehodil nohu blokujícího obránce.
22:15
Když už se hosté ke střele dostanou, zasahuje hbitý Vlček.
21:41
Pelhřimov drží míček, domácí ho nepouští ke střelbě.
20:41
Do první šance třetiny se dostal Chomutov.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel byl 14:9. Od vyrovnávacího gólu byli domácí lepší.
19:57
Obrovská chyba hostujícího brankáře přinesla povzdech celé haly, zřejmě už se viděl v šatně.
19:29
Hosté teď vyloženě odevzdali míček.
18:41
Chomutov kombinuje a čeká na otevření prostoru.
17:05
Pačmag, Fokt, Pastor - skvělá kombinace nejzkušenějších. Gólu zabránila po střele Pačmaga jen nastřelená pata obránce. Brankář už byl překonán.
16:12
K pastorovi vypadl míček ze souboje, přestřeluje.
15:28
Další skvělý brejk domácích přinesl dvě velké šance. Hosty drží brankář.
14:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Zbyněk Hlaváček (3:1).
14:52
Domácí byli za trpělivost odměněni.
14:35
Chomutov drží míček.
13:55
Další zblokovaná střela hostů, oslabení bylo skvěle zahrané.
13:20
Hosté zblokovali dvě střely domácích.
12:07
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petr Pastor.
12:07
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
12:07
Pastor nájezd neproměnil.
12:00
Skvělý brejk domácích, brankář vytlačil střelce, ale boj na brankovišti trvá.
10:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ondřej Šarša (2:1).
10:53
Hostující hráč zlomil hůl, domácí využili prostor ke kombinaci.
10:35
Chybu Šulce v rozehrávce napravují kolegové.
09:51
Rychlý výpad domácích končí nepřesnou střelou.
09:44
Pelhřimov střílí ze všech pozic, domácí blokují.
09:35
Pačmag odstavil soupeře před brankovištěm a pak míček poslal na tribunu.
08:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Miloš Šulc (1:1).
08:45
Domácí doplnili kombinaci důrazem před brankou a je vyrovnáno.
08:34
Vlček skvěle vyráží skrytou střelu, dorážka skončila nad.
07:48
Hosté jsou nyní jistější a důraznější.
06:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (0:1).
06:20
Hendrych unikl podél mantinelu. Natáhl na sebe dva hráče a skvěle vystihl moment pro přihrávku.
06:09
Pastor to vzal na sebe, hosté jeho střelu zblokovali.
05:35
Čeká se na první chybu.
04:19
Chomutov poprvé vysunuje forčeking.
03:42
V prvním náznaku přečíslení dva hostující hráči krátce po sobě nezpracovali míček.
03:07
Stejná dlouhá rozehrávka ze strany domácích.
02:39
Pelhřimov láká domácí kombinací na vlastní půlce.
01:51
Oba týmy kombinují a hledají tutové pozice. Obrany zatím stíhají.
00:47
Po včerejším strhujícím nástupu začaly oba týmy opatrněji.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Petr Poduška, Milan Hendrych, Ladislav Běhounek, Marek Švrkala, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Daniel Fokt, Daniel Jäschke, Petr Pastor, Jiří Turek, Marek Pačmag