0:3
4:2
1:2
- : -
branky (asistence): 20:57 Petr Kittel (Roman Ciompa), 28:36 Vladislav Kittel (Jakub Štůsek), 30:40 Josef Viktořík (Denis Zimmer), 37:06 Petr Velech (Pavel Barabáš), 57:25 Petr Velech (Pavel Barabáš)
branky (asistence): 11:06 Martin Szweda (Jan Daubner), 13:10 Dominik Chvastek (Marek Čížek), 18:11 Patrik David (Bohdan Kopelec), 20:18 Dominik Chvastek, 24:25 Dominik Chvastek (Marek Šmída), 47:47 Marek Čížek, 52:27 Marek Čížek (Marcel Lázók)

1. FBK Rožnov p/R - Z.F.K. Petrovice 5:7
21. Petr Kittel, 29. Vladislav Kittel, 31. Josef Viktořík, 38. Petr Velech, 58. Petr Velech - 12. Martin Szweda, 14. Dominik Chvastek, 19. Patrik David, 21. Dominik Chvastek, 25. Dominik Chvastek, 48. Marek Čížek, 53. Marek Čížek; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Roman Ciompa 19 - Martin Janík 21; po třetinách: 0:3, 4:2, 1:2;
60:03
Komentář trenéra Rožnova, Denise Zimmera: V tomto zápase rozhodla první třetina, kdy jsme soupeři dovolili vsítit tři branky. Ve druhé třetině jsme byli daleko lepším týmem než Petrovice a dokázali jsme je přehrát. V třetí třetině jsme dostali jeden hloupý gól, po naší chybě, a zápas byl rozhodnut. Děkuji divákům a soupeři za zápas.
60:02
Komentář trenéra Petrovic, Michala Deuse: Kluci podali zodpovědný výkon a ukázali, že jsou na vyšším "levelu" než domácí. Až na dvě chyby jsme měli hru pod kontrolou, vytvořili si spoustu šancí a to nás dovedlo k vítězství, bohužel je nás malinko. Uvidíme v kolika se zítra sejdeme a jak zregenerujeme. Nicméně už teď jsme vítězové, klukům a soupeři děkuji.
60:01
Petrovicím se podařilo vyhrát a zachránit tím šanci na 1. ligu. O výsledku baráže se rozhodne v neděli 7.5. od 18:00 hod.
60:00
59:59
Poměr střel na branku je 10:7, celkově v utkání vyrovnaný 26:26.
59:08
Petrovice pod obrovským tlakem, Rožnovu se nedaří využít obrovských šancí.
58:23
Rožnov kombinuje a Kratochvíl trefil prázdnou branku.
57:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Pavel Barabáš (5:7).
57:25
Rožnov to zkouší v šesti a ihned prostřelují brankáře hostí.
57:18
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
54:22
Rožnov se nemůže dostat do jakékoliv šance.
52:27
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Čížek, asistoval Marcel Lázók (4:7).
49:36
Rožnov tlačí Petrovice, obrana je zatím pevná a nepropouští střelecké pokusy domácích.
48:48
Nepříjemná střela hostí, Ciompa připraven.
47:47
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Čížek bez asistence (4:6).
44:20
Rožnov střílí jak jen se dá, ale nedaří se jim prostřelit obranu Petrovic.
43:31
Nebezpečná teč Velecha těsně přeletěla branku hostí.
42:55
Rožnov napadá a daří se mu získávat míčky.
41:24
Kittel nastřeluje tyčku !
40:00
40:00
39:59
Poměr střel na branku v 2. třetině je 9:9, celkově po dvou částech 16:19.
39:00
Právě začala poslední minuta 2. třetiny.
38:06
Viktořík to zkouší sám, míček proskákal malým brankovištěm.
37:06
37:06
Velech propálil vše co mu stálo v cestě a trefil přesně mezírku mezi nohy gólmana hostí.
33:31
Hra se opět vyrovnala.
30:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Denis Zimmer (3:5).
30:40
Viktořík z otočky posílá chumelenici na branku hostí, Janík nemohl přes stínícího Poláška nic nevidět.
29:20
Rožnov pokračuje v tlaku na Petrovice, ty ale úspěšně vyráží střely mířené na branku Janíka.
28:36
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Jakub Štůsek (2:5).
28:36
Kittel se vytočil z poza brány a z úhlu vymetl Petrovické pavučiny.
28:06
Rožnovští vyvíjí tlak na Petrovice, a stále bez úspěchu.
26:41
Petrovice neustále ohrožují branku domácích.
24:48
Chvastek prostřelil Ciompu a dovršil tím hattrick.
24:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Marek Šmída (1:5).
23:25
Tyč ! Hostí vybojovali míček a překvapili Ciompu, toho zachránilo břevno.
20:57
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Roman Ciompa (1:4).
20:57
Ciompa posílá Kittela do úniku a ten z úhlu proměňuje.
20:18
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Dominik Chvastek bez asistence (0:4).
20:18
Chvástek vybojoval míček v obraně hostí a ihned toho využívá.
18:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik David, asistoval Bohdan Kopelec (0:3).
18:11
Hostí dostávají prostor v obraně domácích a ihned toho využívají.
13:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Marek Čížek (0:2).
13:10
Petrovice kombinují v obraně domácích, Rožnov si nepohlídal hráče před brankou Ciompy.
12:38
Vyloučen hráč David Žniva družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
11:06
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Martin Szweda, asistoval Jan Daubner (0:1).
11:01
Burýšek ztrácí míček ve vlastní obraně, Petrovice chybu málem potrestaly.
09:32
Petrovice zatím lepší, Rožnov bez větší šance.
08:42
Dusno před brankou domácích.
06:00
Dorážka Petrovic končí mimo branku Ciompy.
04:46
Nebezpečný pokus Poláška, který se po střídání objevuje sám za obranou hostí.
02:48
Ochodek se snaží o samostatný průnik, obránci Rožnova ho ovšem zastavili.
01:54
Pokus o střelu hostí, obrana domácích pozorná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marcel Lázók, Roman Oborák, Dominik Chvastek, Marek Šmída, Marek Čížek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Denis Zimmer, Pavel Barabáš, Stanislav Barabáš, Josef Viktořík, Marek Polášek