1:5
3:1
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 11:42 Marek Fuchs (Zdeněk Habr), 15:05 Zdeněk Habr (Marek Fuchs), 32:43 Zdeněk Habr, 52:55 Roman Houbal (Zdeněk Habr), 56:57 Tomáš Brom (Zdeněk Habr), 57:37 Jan Kolajta (Jan Vojtíšek)
FBC Liberec
branky (asistence): 16:44 Radek Valeš (Matěj Klucho), 24:23 Prokop Ferdan (Matěj Klucho), 26:08 Petr Salát (Prokop Ferdan), 26:41 Radek Valeš, 31:21 Lukáš Böhm (Lukáš Kořínek), 38:28 Pavel Hůza (Petr Salát), 40:40 Lukáš Veselý (Radek Valeš)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Liberec 6:7
12. Marek Fuchs, 16. Zdeněk Habr, 33. Zdeněk Habr, 53. Roman Houbal, 57. Tomáš Brom, 58. Jan Kolajta - 17. Radek Valeš, 25. Prokop Ferdan, 27. Petr Salát, 27. Radek Valeš, 32. Lukáš Böhm, 39. Pavel Hůza, 41. Lukáš Veselý; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 73; zásahy brankářů: Jan Chrást 19 - Vít Vaníček 15; po třetinách: 2:1, 1:5, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Krále. Na co jsme Brnu nenahráli, to nebyl gól. Dnes rozhodně nejlepší zápas v celé sérii, Rozhodla druhá třetina. My jdeme slavit a za týden SVATBA :D :D.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Předně díky hráčům za enormní odevzdání během bojů o superligu. Tým ukázal ze má srdce a schopnosti na to se rvát s těmi nejlepšími. Vážím si kluků za práci kterou odvedli a tímto jim děkuji za sebe i za cely oddíl ! Za tým pak děkuji všem kteří nás podporovali a fandili během cele sezóny a také všem kteří se podíleli na skvělém tažení vyřazovacími souboji. Příští sezónu se vrátíme silnější a uspějeme.
60:00
58:25
Hattrick je na míčku ve šesti lidech.
57:37
Timeout FBC Liberec
57:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta, asistoval Jan Vojtíšek (6:7).
57:37
Další bod v power play si připisuje Kolajta, který dorazil Vojtiškovu střelu.
56:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Zdeněk Habr (5:7).
56:57
Brom ve hře v 6 lidech skóroval krásnou střelou k bližší tyči.
54:35
Domácí nastupují bez brankáře.
52:55
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
52:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Roman Houbal, asistoval Zdeněk Habr (4:7).
52:55
Houbal trochu šťastnou střelou snižuje náskok Liberce.
52:39
Vyloučen hráč Jan Bitman družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
52:05
Výhoda pro domácí! Hattrick na hřišti v šesti lidech.
51:47
Liberec už poměrně dlouhou dobu drží balónek, čímž nedává Hattricku šanci na vyrovnání.
49:57
Hattrick zvolil celoplošnou osobní obranu.
47:54
Liberec si je v obranné fázi opravdu jistý. Blokuje většinu střel, které vyletí z hokejek domácích.
45:21
Valeš se z půlky kolem mantinelu probojoval až za soupeřovu bránu.
45:06
Do Houbalovi střely se postavila liberecká obrana.
40:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Radek Valeš (3:7).
40:40
Po přihrávce na střed se Veselý krásně trefil k tyči.
40:12
Stav střel za 2. třetinu je v poměru 7:11.
40:00
40:00
38:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Petr Salát (3:6).
38:09
Hattrick nedokáže rozehrávkou překonat obranu Liberce.
37:42
Veselý taktak netrefil střelou od mantinelu.
36:02
Vaníček vyrazil Hauserovu přízemní střelu.
35:03
Velice rychlý přesun Chrásta zajistil, že se Liberec nevzdálil o další branku.
32:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr bez asistence (3:5).
32:43
Habr zakončil z předbrankového prostoru do úplně volné sítě.
31:34
Vyloučen hráč Tomáš Marek družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Böhm, asistoval Lukáš Kořínek (2:5).
31:21
Jakmile Brno ztratilo balónek, tak Liberci stačilo pár nahrávek k další brance.
30:35
Ondráčkova odražená střela doplachtila až do vzdálenější tyče.
26:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš z trestného střílení (2:4).
26:41
Valeš si při nájezdu natáhl Chrásta na pravou stranu, a následně zakončil do odkryté části.
26:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Prokop Ferdan (2:3).
26:08
Ferdan zahlédl nabíhajícího Saláta, který následně skóroval ze středu.
24:48
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
24:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Matěj Klucho (2:2).
24:23
Po nahrávce ze středu Ferdan výborně trefil volnou část branky.
23:51
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
23:51
Vojtíšek přerušil liberecký brejk faulem.
20:55
Střely za 1. třetinu byly v poměru 4:10.
20:00
Střela do tyčky hráč Petr Ondráček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno .
20:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Veselý družstva FBC Liberec .
20:00
20:00
19:16
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:32
Valeš doběhl Kolajtu a přerušil mu jeho střelu ze středu půlky hostí.
16:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Matěj Klucho (2:1).
16:44
Osamostatněný Valeš vymetl vzdálenější růžek brněnské branky.
15:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Marek Fuchs (2:0).
13:05
Vyloučen hráč Jan Kolajta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
11:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Zdeněk Habr (1:0).
11:42
Fuchs se z dobré pozice nezmílil a trefil poloprázdnou branku.
11:03
Liberec měl šanci z předbrankového prostoru, ale Strobach netrefil tak jak by chtěl.
08:48
Hosté hrají v plném počtu.
07:43
Hattrick až teď dostal míček pod kontrolu.
06:49
Mati svým protiútokem vybojoval přesilovku, tudíž se možná dočkáme prvního gólu utkání.
06:48
Vyloučen hráč Daniel Kroupa družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení.
04:42
Chrást vyrazil Strobachovu střelu z půlky
03:55
Hosté stejně jako při včerejším utkání horlivě napadají.
02:12
Kolajata si bekendovou kličkou obehrál brankáře, ale jeho následnou střelu vyrazil obránce Liberce.
01:24
Hned ze začátku utkání můžeme vidět velkou bojovnost a nasazení na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Tomáš Marek, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jakub Andrle, Jan Kolajta, David Mati, Michal Machálek, Vít Máček