0:2
1:1
2:4
- : -
branky (asistence): 20:42 Patrik Michalík, 41:25 Roman Oborák (Dominik Chvastek), 51:52 Roman Oborák (Patrik Michalík)
branky (asistence): 03:09 Lukáš Kratochvíl (Petr Velech), 04:21 Petr Velech (Petr Burýšek), 35:31 Marek Polášek (Petr Velech), 44:58 Petr Kittel (Petr Velech), 47:36 Josef Viktořík (Pavel Barabáš), 58:41 Patrik Hegar, 59:37 Petr Kittel

Z.F.K. Petrovice - 1. FBK Rožnov p/R 3:7
21. Patrik Michalík, 42. Roman Oborák, 52. Roman Oborák - 4. Lukáš Kratochvíl, 5. Petr Velech, 36. Marek Polášek, 45. Petr Kittel, 48. Josef Viktořík, 59. Patrik Hegar, 60. Petr Kittel; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Martin Janík 18 - Roman Ciompa 20; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů, p. D. Zimmera: Velice důležité utkání, které jsme zvládli a připisujeme si druhý, velmi důležitý bod. Děkuji rožnovským hráčům za 100% odvedený výkon a soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra domácích, p. M.Deuse: I dnes musím kluky pochválit, vydali ze sebe maximum. Bohužel je nás jenom deset, tudíž nám v klíčových pasážích chyběly síly. Na druhou stranu, i tak jsme si vytvořili dostatek šancí, které pochytal neprůstřelný mnich v bráně hostí. Mě jako trenéra těší, že jsme florbalově lepším týmem. Gratulujeme soupeři k vítězství a fanouškům za podporu.
60:00
Počet střel ve třetí části: Petrovice 11, Rožnov 9, Celkově 23:23
60:00
59:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel bez asistence (3:7).
59:37
Dvě branky do prázdné domácí klece rozhodují definitivně zápas
58:41
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar bez asistence (3:6).
58:27
Emoce, na straně domácích. I někteří hráči soupeře přiznávají, že jim teď sudí pomohli, když nevyloučili jejich hráče
55:39
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
55:38
Nejprve pěkná střela Kopelce, poté Oborák protáhl Ciompu
51:52
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Patrik Michalík (3:5).
51:52
Oborák pěknou střelou na bližší tyč snižuje
51:11
Přesilová hra Rožnova je zatím hodně slabá
49:38
Vyloučen hráč Jan Daubner družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:38
Daubner přitlačil Poláška na mantinel a dle rozhodčích to byl faul na dvě minuty
48:20
Herně je to vyrovnaná partie, hosté jsou jasně lepší v přesnosti střelby
47:36
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (2:5).
44:58
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Petr Velech (2:4).
44:58
Kittel z úhlu nechytatelně propálil Janíka
44:45
Výborný blok Oboráka
43:51
I domácí umí zahrozit v oslabení. Dlouhý Oborákův výhoz si našel Chvastek a nebezpečně zakončil
43:13
Vyloučen hráč Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
41:52
A opět Janík. Rožnov mohl vstřelit během dvou minut tři góly
41:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Dominik Chvastek (2:3).
41:25
Přece jen domácí přesilovku využili. Chvastek našel Oboráka, který vymetl růžek brány
39:51
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:21
Dobrá šance Petrovic, Rožnov zachránil Ciompa
38:03
Michalík chyboval při rozehrávce, Barabáš S. toho nevyužil
35:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Marek Polášek, asistoval Petr Velech (1:3).
31:57
Před Szwedou "vyplul" míček a Martin jej z první poslal na Ciompu, který se štěstím chytá
31:00
Dobré tři minuty se na hřišti nic extra zajímavého neděje.
28:01
Barabáš S. pěkne prokličkoval mezi protihráči a své povedené sólo oslavil přímo na hřišti "tanečkem"
26:56
Petrovice hrají přesilovku lépe než při prvním pokusu. Chvastek trefil Ciompu do masky
25:36
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil Dominik Chvastek.
25:36
Vyloučen hráč Tomáš Herman družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
25:36
Chvastkovi při trestném střílení sjel míček z čepele
25:06
Kratochvíl prověřil Janíka, který s přehledem chytá
23:40
Barabáš P. a Rychlý se do sebe zaklesli na polovině, chování Barabáše nebylo z nejslušnějších
22:33
Po Viktoříkově střele zazvonilo břevno
21:30
Szweda se ukázkově vrátil a zabránil míčku v cestě do brány
20:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik Michalík bez asistence (1:2).
19:02
Burýšek jasně prokázal, že rychlostně je na tom skvěle a předběhl všechny hráče domácích
17:41
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za vysoká hokejka.