1:2
2:3
6:0
- : -
branky (asistence): 18:06 Dominik Jansa (Kamil Břiška), 27:08 Milan Tichý, 30:39 Milan Tichý (Jakub Karel), 43:26 Jakub Novák (Milan Tichý), 50:41 Vojtěch Legner (Kamil Břiška), 51:52 Daniel Kněžour (Štěpán Slaný), 52:45 Daniel Kněžour (Štěpán Slaný), 56:42 Jakub Karel, 59:46 Milan Tichý (Radek Gwuźdź)
branky (asistence): 02:29 Dušan Přívara (Tomáš Nushart), 08:35 Dušan Přívara, 35:37 Jan Louvar (Dušan Přívara), 36:38 Ondřej Richtr, 39:06 Martin Holčák (Jan Louvar)

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - Kanonýři Kladno 9:5
19. Dominik Jansa, 28. Milan Tichý, 31. Milan Tichý, 44. Jakub Novák, 51. Vojtěch Legner, 52. Daniel Kněžour, 53. Daniel Kněžour, 57. Jakub Karel, 60. Milan Tichý - 3. Dušan Přívara, 9. Dušan Přívara, 36. Jan Louvar, 37. Ondřej Richtr, 40. Martin Holčák; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 362; zásahy brankářů: Jan Dvořák 19 - Dominik Pech 23; po třetinách: 1:2, 2:3, 6:0;
60:00
Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: Dnešní zápas nás prověřil po psychické stránce. Dvakrát se nám ho otočit. Dnes se nám konečně podařilo prolomit včerejší prokletí, tím, že jsme proměňovali naše šance a neskutečnou bojovností do poslední minuty dnešního zápasu jsme to urvali.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Jana Zahálky: Dnes jsme zápas ztratili ve třetí třetině, kdy jsme hráli příliš pasivně a nechali jsme soupeře vrátit se do hry. Pak už jsme nezachytili tempo utkání.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 13 - 4. Střely na branku celkem: 32 - 24
60:00
59:46
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Radek Gwuźdź (9:5).
59:46
A je tu hattrick! Milan Tichý ho završil střelou na prázdnou branku.
58:53
Domácí skvěle brání a jdou si pro vítězství.
57:50
Tichý zkoušel vystřelit na odkrytou branku přes celé hřiště, ale kladenský obránce střelu stihl zneškodnit.
56:42
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Karel bez asistence (8:5).
56:42
Jakub Karel si vybojoval míček a střelou na prázdnou branku trefil horní roh.
56:26
Slaný zastoupil brankáře a vyrazil střelu.
55:47
Kladno zkouší hrát bez brankáře.
55:15
Gwuzd podržel míček a ušetřil domácím drahocenné vteřiny.
54:22
Domácí už nenapadají a soustředí se na defenzívu.
52:45
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Štěpán Slaný (7:5).
52:45
Přečíslení dva na jednoho vzal Kněžour na sebe a tentokrát překonal brankáře střelou na zadní tyč.
51:52
Timeout Kanonýři Kladno
51:52
51:52
Slaného střelu vyrazil brankář přímo na hůl Kněžoura, který vystřelil na přední tyč, kam se brankář nestihl přesunout.
50:41
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Vojtěch Legner, asistoval Kamil Břiška (5:5).
50:41
Podobná situace jako neuznaného gólu domácích, tentokrát však Legner nestál v brankovišti a regulérní dorážkou vyrovnal.
49:48
Novák tečoval střelu Tichého mimo branku.
49:24
Kněžour vsítil branku, ale rozhodčí gól neuznal.
45:24
Dvě šance domácích, ani jedna střela neskončila v brance.
44:19
Českolipská hala slavila vyrovnání, ale míček míček do branky nepřešel brankovou čáru.
43:26
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Novák, asistoval Milan Tichý (4:5).
43:26
Tichý zavezl míček na soupeřovu polovinu. Pokusil se vystřelit, ale brankář střelu vyrazil. Dobíhající Novák dorážel do prázdné branky.
42:46
Dvořák vyrazil střelu soupeře, z následného protiútoku zahrozil Legner, který minul branku.
42:20
Kněžour minul v dobré pozici.
41:25
Marhanova střela proletěla těsně kolem horního rohu branky.
40:34
Ekl zkoušel vystřelit z první, ale trefil pouze obránce.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 10 - 12.
40:00
39:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Martin Holčák, asistoval Jan Louvar (3:5).
39:06
Holčákova střela z velké z vzdálenosti skončila v síti. Dvořák měl zakrytý výhled.
38:27
Individuální akce Gwuždě skončila střelou, kterou si pohlídal brankář.
38:00
Tichý uklidnil hru.
36:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Richtr bez asistence (3:4).
36:38
Jakub Karel se snažil osvobodit domácí vyhozením. Jeho pokus ovšem vystihl Richtr, který mířil přesně.
35:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (3:3).
35:37
Přívara našel křižnou přihrávkou Louvara, ten vystřelil a domácí brankář se nestihl přesunout. Opět je vyrovnáno.
34:24
Pechova pravá noha zastavila střelu Legnera.
33:03
Legner, který byl ve střelecké pozici se snažil akci ještě vyšperkovat nahrávkou na Jakuba Karla. Přívara však tento úmysl přečetl.
31:58
Kladno rozehrává na českolipské polovině.
30:39
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Milan Tichý, asistoval Jakub Karel (3:2).
30:39
Tichý po návratu do České Lípy sází branku za brankou. Nyní napřáhl na vlastní polovině a dělovou přízemní ránou překvapil brankáře.
30:19
Střela Kladna skončila na Dvořákově masce.
29:42
Přívara fauloval Tichého.
28:18
Obránce zastavil střelu Slaného.
27:08
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Milan Tichý z trestného střílení (2:2).
27:08
Tichý zkušeně provedl trestné střílení a na jeho kličku byl i kladenský brankář krátký.
26:50
Domácí se v oslabení ubránili.
25:34
Dvořák předvedl fantastický zákrok proti střele Přívary.
24:53
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
24:31
Slaného střelu brankář pouze vyrazil, následnou dorážku Jansy chytil.
23:51
Kladno nejvíce času tráví za vlastní brankou.
22:22
Kladenskou střelu zastavil Dvořák.
21:20
Hosté nedokázali využít přesilovou hru.
20:35
Kladenští hráči si nahrávají na domácí polovině.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 9 - 8.
20:00
19:17
Vyloučen hráč Jan Hřebřina družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
18:06
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Kamil Břiška (1:2).
18:06
Akce, která by mohla být v reklamě na florbal. Slaný se rozběhl na soupeřovu polovinu, nahrál Bříškovi a ten uvolnil Jansu, který zakončoval do prázdné branky.
17:57
Domácí si vytváří šance, ale mají velký problém s přesným zakončením.
17:21
Dorážka Jansy těsně přeletěla branku.
16:48
Vyloučen hráč Jan Louvar družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.