0:2
0:3
0:1
- : -
branky (asistence): 01:34 Eliška Chudá (Lucie Řezáčová), 04:46 Anna Fricová (Lída Chovancová), 14:01 Natálie Houžvičková (Lucie Reinšteinová), 14:16 Kateřina Kovaříková, 14:48 Eliška Chudá (Lucie Řezáčová), 20:37 Kateřina Kovaříková (Natálie Nádvorníková)

Výběr HKaPA WU17 - Výběr PHaSČ WU17 0:6
2. Eliška Chudá, 5. Anna Fricová, 15. Natálie Houžvičková, 15. Kateřina Kovaříková, 15. Eliška Chudá, 21. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Petr Kadlec - Lukáš Paták; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Špačková ? - Kristýna Janglová ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:1;
30:00
Komentář trenéra domácích: V tomto utkání nás zradil nedůraz a malá bojovnost.
30:00
Komentář trenéra hostí: Z naší strany perfektní výkon. Děkujeme soupeřkám za utkání.
30:00
20:37
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Natálie Nádvorníková (0:6).
20:00
20:00
16:45
Vyloučen hráč Aneta Niklová družstva Výběr HKaPA WU17 na 2 minuty za vražení zády.
14:48
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Eliška Chudá, asistoval Lucie Řezáčová (0:5).
14:16
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Kateřina Kovaříková bez asistence (0:4).
14:01
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Natálie Houžvičková, asistoval Lucie Reinšteinová (0:3).
11:44
Vyloučen hráč Daniela Blažková družstva Výběr HKaPA WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
10:00
10:00
06:48
Vyloučen hráč Markéta Svačinová družstva Výběr PHaSČ WU17 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
04:46
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Anna Fricová, asistoval Lída Chovancová (0:2).