0:0
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 11:36 Natálie Balková, 21:18 Adéla Kozlová (Kristýna Venclová), 23:54 Kateřina Svatoňová
branky (asistence): 27:08 Ivana Vachovcová (Eliška Mrázová)

Výběr HKaPA WU15 - Výběr KVaPL WU15 3:1
12. Natálie Balková, 22. Adéla Kozlová, 24. Kateřina Svatoňová - 28. Ivana Vachovcová; rozhodčí: Petr Kadlec - Lukáš Paták; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá ? - Anna Urbanová ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:1;
30:00
Komentář trenéra hostů: Zápas rozhodla lepší produktivita soupeře. My jsme neproměnili mnoho šancí v 1. třetině, soupeř se pak dostal do vedení, a to už se pak těžko otáčí. Děkujeme soupeři za zápas
30:00
Komentář trenéra domácích: Náš první zápas, jsme odehráli kvalitně, podle našeho očekávání. Ze začátku nás soupeř zaskočil, ale dokázali jsme se s tím poprat a vstřelit jako první branku. Soupeři děkujeme za utkání.
30:00
29:40
Timeout Výběr HKaPA WU15
27:08
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Eliška Mrázová (3:1).
23:54
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Kateřina Svatoňová bez asistence (3:0).
21:18
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Kristýna Venclová (2:0).
20:00
20:00
12:07
Vyloučen hráč Kamila Kaslová družstva Výběr KVaPL WU15 na 2 minuty za sekání.
11:36
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Natálie Balková bez asistence (1:0).
10:12
Vyloučen hráč Kristýna Gocová družstva Výběr HKaPA WU15 na 2 minuty za blokování hokejky.