0:1
2:0
3:0
- : -
branky (asistence): 11:31 Michaela Kubečková, 15:14 Michaela Kubečková (Kristýna Pecnová), 21:06 Vendula Maroszová (Viktorie Martináková), 27:40 Vanessa Filuschová (Vendula Maroszová), 28:19 Michaela Kubečková (Eva Řeháková)
branky (asistence): 02:14 Jana Pírková

Výběr OLaMS WU15 - Výběr VYaJČ WU15 5:1
12. Michaela Kubečková, 16. Michaela Kubečková, 22. Vendula Maroszová, 28. Vanessa Filuschová, 29. Michaela Kubečková - 3. Jana Pírková; rozhodčí: Petr Kadlec - Lukáš Paták; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Michaela Sajašová ? - Natálie Vančurová ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:0;
30:00
Komentář trenérky Výběru VYaJČ Anny Přibylové: Utkání rozhodly lepší individuální schopnosti soupeřek - jak technické, tak fyzické. Gratulujeme soupeřkám.
30:00
Komentář trenérky domácích: Po nervózním začátku jsme využili většinu našich šancí a otočili tak zápas v náš prospěch. Blahopřeji kapitánce k hattricku, děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí do dalších bojů.
30:00
28:19
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Eva Řeháková (5:1).
27:40
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Vanessa Filuschová, asistoval Vendula Maroszová (4:1).
21:06
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Viktorie Martináková (3:1).
20:00
20:00
15:14
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Kristýna Pecnová (2:1).
11:31
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (1:1).
10:00
10:00
02:27
Vyloučen hráč Vendula Maroszová družstva Výběr OLaMS WU15 na 2 minuty za blokování hokejky.