0:1
0:1
0:4
- : -
branky (asistence): 02:26 Lucie Želízková, 11:40 Elena Nygrýnová (Nella Marešová), 26:50 Laura Vytrhlíková, 28:27 Veronika Kopecká, 29:41 Laura Vytrhlíková (Eliška Vrzalová), 29:53 Adéla Kyselová (Klára Dvořáková)

Výběr JMaZL WU15 - Výběr USaLB WU15 0:6
3. Lucie Želízková, 12. Elena Nygrýnová, 27. Laura Vytrhlíková, 29. Veronika Kopecká, 30. Laura Vytrhlíková, 30. Adéla Kyselová; rozhodčí: Kryštof Máder - Radek Sochor; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Patricie Pivodová ? - Tereza Pechová ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:4;
30:00
Komentář trenérky domácích: Soupeř byl na zápas lépe připraven, podcenily jsme začátek a po pár obdržených gólech nám kleslo sebevědomí a bohužel jsme si nevytvořily ani gólovou šanci. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře.
30:00
Komentář trenéra hostí: Začátek utkání byly holky nervózní, dlouho jsme čekali na první branku, poté jsme již soupeře po většinu utkání zamkli na jejich polovině a moc šancí jsme jim nedovolili. Skvěle sehraná obraná činnost přinesla své ovoce ve druhé polovině utkání.
30:00
29:58
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva Výběr USaLB WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:53
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Adéla Kyselová, asistoval Klára Dvořáková (0:6).
29:41
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Eliška Vrzalová (0:5).
28:27
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (0:4).
26:50
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (0:3).
20:00
20:00
16:42
Vyloučen hráč Michaela Valášková družstva Výběr JMaZL WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:40
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Elena Nygrýnová, asistoval Nella Marešová (0:2).
10:00
10:00
02:26
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Lucie Želízková bez asistence (0:1).
01:47
Vyloučen hráč Klára Dvořáková družstva Výběr USaLB WU15 na 2 minuty za bránění ve hře.