1:1
1:0
4:4
- : -
branky (asistence): 09:22 Laura Chúpeková (Linda Pudišová), 10:14 Laura Chúpeková (Kristína Mlíchová), 21:01 Patrícia Štefánoková (Kristína Vyletelková), 24:19 Laura Chúpeková (Linda Pudišová), 24:43 Linda Pudišová (Patrícia Štefánoková), 28:41 Patrícia Štefánoková (Kristína Vyletelková)
branky (asistence): 08:45 Mariana Býčková, 24:58 Kristýna Lechnerová (Vanessa Rebecca Keprtová), 26:25 Markéta Žbánková (Barbora Paletářová), 27:50 Adéla Jirková (Kristýna Lechnerová), 29:52 Kristýna Lechnerová

Výběr Slovenska WU15 - Výběr PHaSČ WU15 6:5
10. Laura Chúpeková, 11. Laura Chúpeková, 22. Patrícia Štefánoková, 25. Laura Chúpeková, 25. Linda Pudišová, 29. Patrícia Štefánoková - 9. Mariana Býčková, 25. Kristýna Lechnerová, 27. Markéta Žbánková, 28. Adéla Jirková, 30. Kristýna Lechnerová; rozhodčí: Kryštof Máder - Radek Sochor; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Andrea Michalisková ? - Nicola Králová ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:4;
30:00
Komentář trenérky hostí: Težký zápas, nedařili se nám základní věci, propadly jsme před naší brankou. Dopředu jsme hrály pouze 10 minut a to v takovém zápase nestačí. Soupeřkám blahopřejeme.
30:00
Komentář trenéra domácích: Na družstvo pražského a středočeského kraje jsme se po shlédnutí prvního zápasu dobře připravili, vysokým pressingem jsme nepouštěli soupeře do postupné rozehrávky. Nakonec v závěru zápasu jsme vlastními chybami skoro promrhali vítězství
30:00
29:52
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Kristýna Lechnerová z trestného střílení (6:5).
28:41
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Patrícia Štefánoková, asistoval Kristína Vyletelková (6:4).
27:50
Timeout Výběr Slovenska WU15
27:50
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Adéla Jirková, asistoval Kristýna Lechnerová (5:4).
26:25
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Barbora Paletářová (5:3).
24:58
Timeout Výběr PHaSČ WU15
24:58
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (5:2).
24:43
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Linda Pudišová, asistoval Patrícia Štefánoková (5:1).
24:19
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Laura Chúpeková, asistoval Linda Pudišová (4:1).
21:01
20:00
20:00
10:14
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Laura Chúpeková, asistoval Kristína Mlíchová (2:1).
10:00
10:00
09:22
08:45
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Mariana Býčková bez asistence (0:1).
06:17
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva Výběr PHaSČ WU15 na 2 minuty za sekání.