0:1
0:1
- : -
branky (asistence): 02:38 Laura Vytrhlíková (Veronika Bímová)
branky (asistence): 01:02 Veronika Vyštejnová (Veronika Štajnerová), 11:59 Markéta Žbánková, 28:47 Marie Jirková (Kateřina Fousová)

Výběr USaLB WU15 - Výběr PHaSČ WU15 1:3
3. Laura Vytrhlíková - 2. Veronika Vyštejnová, 12. Markéta Žbánková, 29. Marie Jirková; rozhodčí: Kryštof Máder - Radek Sochor; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Monika Benková ? - Nicola Králová ?, Hana Kuchařová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1;
30:00
Komentář trenéra domácích: Pro děvčata pořádně ostrý test před zítřejším play off. Chybělo trošku štěstí v koncovkách, nicméně Praha si to zasloužila.
30:00
Komentář trenéra hostí: Pro nás důležité vítězství, potřebovali jsme aby se holky trochu uklidnili po minulém nepovedeném zápase a nabraly potřebné sebevědomí do zítřejších bojů o medaile. Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
30:00
28:47
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Marie Jirková, asistoval Kateřina Fousová (1:3).
26:25
Timeout Výběr USaLB WU15
20:00
20:00
16:18
Vyloučen hráč Klára Dvořáková družstva Výběr USaLB WU15 na 2 minuty za hra na zemi.
11:59
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (1:2).
10:00
10:00
02:38
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Veronika Bímová (1:1).
01:02
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Veronika Vyštejnová, asistoval Veronika Štajnerová (0:1).