1:0
0:1
2:0
- : -
branky (asistence): 06:22 Eliška Pešavová (Natálie Balková), 21:23 Natálie Balková (Eliška Pešavová), 28:09 Adéla Kozlová (Šarlota Stehlíková)
branky (asistence): 12:27 Terezie Brossová (Nela Kotačková)

Výběr HKaPA WU15 - Výběr VYaJČ WU15 3:1
7. Eliška Pešavová, 22. Natálie Balková, 29. Adéla Kozlová - 13. Terezie Brossová; rozhodčí: Kryštof Máder - Radek Sochor; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá ? - Daniela Václavková ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
30:00
Komentář trenérky Výběru VYaJČ Anny Přibylové: Zápas rozhodly maličkosti. Dvě chyby v obraně, po kterých jsme zbytečně inkasovaly a lepší fyzická připravenost soupeřek. Zítra se popereme o postup.
30:00
Komentář trenéra domácích: Zápas jsme od začátku měli pod kontrolou, V krizových situacích tým potvrdil svou soudržnost a nenechal soupeře převzít taktovku hry.
30:00
28:38
Timeout Výběr HKaPA WU15
28:09
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Šarlota Stehlíková (3:1).
22:39
Vyloučen hráč Kristýna Běhounková družstva Výběr VYaJČ WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:23
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Natálie Balková, asistoval Eliška Pešavová (2:1).
20:00
20:00
12:27
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Terezie Brossová, asistoval Nela Kotačková (1:1).
10:00
10:00
07:30
Trestné střílení družstva Výběr HKaPA WU15 neproměnil Natálie Balková.
07:30
Vyloučen hráč Kateřina Seemannová družstva Výběr VYaJČ WU15 na 2 minuty za sekání.
06:45
Vyloučen hráč Kristýna Venclová družstva Výběr HKaPA WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:22
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Natálie Balková (1:0).