2:0
1:0
2:3
- : -
branky (asistence): 07:15 Sofie Štrbíková, 08:49 Štefánia Filcsáková (Klára Jirčíková), 13:07 Natálie Žídková, 21:57 Natálie Žídková (Sofie Štrbíková), 29:24 Aneta Niklová (Michaela Hladíková)
branky (asistence): 25:00 Emma Fančovičová (Barbora Gáborová), 25:13 Alexandra Olbertová (Diana Papierniková), 26:16 Klára Štefánková (Emma Fančovičová)

Výběr HKaPA WU17 - Výběr Slovenska WU17 5:3
8. Sofie Štrbíková, 9. Štefánia Filcsáková, 14. Natálie Žídková, 22. Natálie Žídková, 30. Aneta Niklová - 26. Emma Fančovičová, 26. Alexandra Olbertová, 27. Klára Štefánková; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tereza Chládková ? - Kristína Hlavatá ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:3;
30:00
Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny jsme zvládli lépe než soupeř, to nám pomohlo k výhře.
30:00
Komentář trenéra hostáí: Pro nás velmi dobrá třetí třetina, bohužel v úvodních dvou jsme zaváhali.
30:00
29:24
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Aneta Niklová, asistoval Michaela Hladíková (5:3).
26:16
Timeout Výběr HKaPA WU17
26:16
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Klára Štefánková, asistoval Emma Fančovičová (4:3).
25:13
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Alexandra Olbertová, asistoval Diana Papierniková (4:2).
25:00
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Emma Fančovičová, asistoval Barbora Gáborová (4:1).
21:57
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Natálie Žídková, asistoval Sofie Štrbíková (4:0).
20:00
20:00
13:07
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Natálie Žídková bez asistence (3:0).
10:00
10:00
08:49
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Štefánia Filcsáková, asistoval Klára Jirčíková (2:0).