4:2
0:2
2:1
- : -
branky (asistence): 03:30 Vendula Maroszová (Michaela Kubečková), 06:28 Vendula Maroszová, 08:07 Viktorie Martináková (Vendula Maroszová), 09:27 Nikola Liberdová (Michaela Středulová), 25:58 Leontýna Gracová (Vendula Maroszová), 26:20 Simona Pytlíková
branky (asistence): 02:34 Vanessa Rebecca Keprtová (Alice Novotná), 05:39 Kristýna Lechnerová (Marie Jirková), 10:54 Andrea Bukvajová (Vanessa Rebecca Keprtová), 18:53 Marie Jirková, 26:30 Kristýna Lechnerová (Markéta Žbánková)

Moravskoslezský kraj - Středočeský kraj 6:5
4. Vendula Maroszová, 7. Vendula Maroszová, 9. Viktorie Martináková, 10. Nikola Liberdová, 26. Leontýna Gracová, 27. Simona Pytlíková - 3. Vanessa Rebecca Keprtová, 6. Kristýna Lechnerová, 11. Andrea Bukvajová, 19. Marie Jirková, 27. Kristýna Lechnerová; rozhodčí: Jiří Chromek - Kristýna Pospíšilová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Simona Pytlíková ? - Hana Kuchařová ?; po třetinách: 4:2, 0:2, 2:1;
30:00
28:45
Paletářová připravuje svůj tým o poslední naději zbytečným vyloučením.
28:44
Vyloučen hráč Barbora Paletářová družstva Středočeský kraj na 2 minuty za hra bez hokejky.
26:31
I přes dva rychlé góly se Strředočešky nevzdávají a vrací úder snížením na 6:5.
26:30
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Markéta Žbánková (6:5).
26:20
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Simona Pytlíková bez asistence (6:4).
25:59
Po krásné kombinaci přichází ještě hezčí zakončení.
25:58
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Leontýna Gracová, asistoval Vendula Maroszová (5:4).
20:01
Úvodní buly 3.třetiny vyhrává tým Moravskoslezského kraje.
20:00
20:00
18:54
Jirková vyběhla zpoza branky a bekendem zametla míček pod golmankou.
18:53
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Marie Jirková bez asistence (4:4).
17:50
Ani jeden z týmů nezískal v dosavadním průběhu převahu v držení balónku hraje se atraktivní florbal nahoru dolů.
10:55
Bukvajová snižuje stav utkání na 4:3 a vrací svůj tým do utkání.
10:54
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Andrea Bukvajová, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (4:3).
10:01
Úvodní buly 2.třetiny vyhrává tým Středočeského kraje .
10:00
10:00
09:27
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Michaela Středulová (4:2).
08:08
Jako by hráčkám Moravskoslezského kraje více vyhovovalo oslabení přidávají druhý gól a otáčejí stav utkání.
08:07
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Vendula Maroszová (3:2).
06:29
Maroszová po samostatném úniku střílí gól v oslabení a srovnává na 2:2.
06:28
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (2:2).
06:04
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva Moravskoslezský kraj na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:39
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Marie Jirková (1:2).
03:31
Kubečková vybojovala balónek za brankou soupeře a rychlou přihrávkou našla spoluhráčku která bez větších problémů překonala brankářku.
03:30
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Kubečková (1:1).
02:34
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Alice Novotná (0:1).
01:35
Kubečková málem otevřela stav utkání po krásné střele z voleje bohužel pro ni golmanka tuto střelu dokázala vytěsnit.