1:1
0:0
1:1
0:0
branky (asistence): 03:22 Matouš Bešta (Hynek Mošna), 24:23 Matouš Bešta, rozhodující nájezd Hynek Mošna
branky (asistence): 08:12 Michal Šubert (Adam Gábor), 24:05 Martin Gattnar

Plzeňský kraj - Moravskoslezský kraj 3:2pn
4. Matouš Bešta, 25. Matouš Bešta, N Hynek Mošna - 9. Michal Šubert, 25. Martin Gattnar; rozhodčí: Marek Loskot - Bohuslav Juráš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matouš Eret ? - Matěj Kortiš ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Plzeňský kraj hráč Hynek Mošna a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Moravskoslezský kraj hráč Martin Gattnar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Plzeňský kraj hráč Filip Blažek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Moravskoslezský kraj hráč Matěj Matoška a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Plzeňský kraj hráč Petr Majer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Moravskoslezský kraj hráč Šimon Soukup , ale gól nevstřelil.
35:00
Zahájení trestná střílení.
35:00
33:12
Timeout Plzeňský kraj
33:12
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva Moravskoslezský kraj na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
24:23
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil Matouš Bešta bez asistence (2:2).
24:05
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Martin Gattnar z trestného střílení (1:2).
20:00
20:00
10:00
10:00
08:12
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Michal Šubert, asistoval Adam Gábor (1:1).
03:22
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil Matouš Bešta, asistoval Hynek Mošna (1:0).