0:1
2:1
0:0
branky (asistence): 22:57 Ondřej Koleník (Martin Urbánek), 24:59 David Cejnar
branky (asistence): 19:22 Tomáš Hanák, 23:50 Tobiáš Handl (Jan Vojáček), rozhodující nájezd Jan Vojáček

Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj 2:3pn
23. Ondřej Koleník, 25. David Cejnar - 20. Tomáš Hanák, 24. Tobiáš Handl, Jan Vojáček; rozhodčí: Lukáš Paták - Bohuslav Juráš; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Linhart ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Olomoucký kraj hráč Jan Vojáček a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Královéhradecký kraj hráč David Cejnar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Olomoucký kraj hráč Tobiáš Handl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Královéhradecký kraj hráč David Krása , ale gól nevstřelil.
35:00
Zahájení trestná střílení.
35:00
32:05
Standardní situace ze středu hřiště pro Královehradecko.
30:01
Odstartovala rozhodující část utkání.
30:00
30:00
29:50
Akce 2 na 1 Královehradecka nekončí gólem.
29:00
Večerka mířil do odkryté brány trefuje pouze tyč.
28:51
Timeout Olomoucký kraj
28:30
Pěkná individuální akce Urbánka která bohužel nekončí gólem.
27:15
Závar před brankou Linharta neskončil gólem.
25:00
Po gólu Olomouckého kraje přichází vyloučení Šebesty ze kterého přichází vyrovnání.
24:59
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil David Cejnar bez asistence (2:2).
24:16
Vyloučen hráč David Šebesta družstva Olomoucký kraj na 2 minuty za nesportovní chování.
23:50
Branku družstva Olomoucký kraj vstřelil Tobiáš Handl, asistoval Jan Vojáček (1:2).
22:58
Urbánek rozehrál standardní situaci ze zajímavé pozice na Koleníka a ten proměňuje.
22:57
Branku družstva Královéhradecký kraj vstřelil Ondřej Koleník, asistoval Martin Urbánek (1:1).
20:01
Úvodní buly 3.třetiny vyhrává Olomoucký kraj.
20:00
20:00
19:23
Hanák získává balónek na polovině soupeře a pěknou střelou na vzdálenější tyč posílá svůj tým do vedení.
19:22
Branku družstva Olomoucký kraj vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (0:1).
15:33
Fanoušci Královehradeckého kraje ženou svůj tým povzbuzováním kupředu k soupeřově bráně.
10:00
10:00
09:45
Vojáček netrefuje úplně odkrytou bránu v závěru první třetiny skóre zůstává nepozměněno.
07:45
Černohous natahuje u levého mantinelu.. trefuje pouze tyč
03:45
Olomoucký kraj si vytváří tlak před soupeřovou brankou ale gól z něj prozatím nevytěžili.