0:1
1:3
- : -
branky (asistence): 28:14 Adam Žec (Lukáš Punčochář)
branky (asistence): 03:52 Marek Korych, 05:31 Zdeněk Vyhnánek, 12:56 Jan Zoufalý (Zdeněk Vyhnánek), 22:14 Jan Zoufalý (Zdeněk Vyhnánek), 24:41 Tomáš Bubeník (Matyáš Bachmaier), 29:11 Zdeněk Vyhnánek (Jakub Dufek)

Jihomoravský kraj - Středočeský kraj 1:6
29. Adam Žec - 4. Marek Korych, 6. Zdeněk Vyhnánek, 13. Jan Zoufalý, 23. Jan Zoufalý, 25. Tomáš Bubeník, 30. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Marek Loskot - Bohuslav Juráš; vyloučení: 3:2 + Ondřej Papoušek 10; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kristián Konečný ? - Ondřej Tomšík ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:3;
30:00
29:48
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva Jihomoravský kraj na 2 minuty za nesportovní chování.
29:16
Vyloučen hráč Ondřej Papoušek družstva Středočeský kraj na 2 minuty za nesportovní chování.
29:11
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jakub Dufek (1:6).
28:14
Branku družstva Jihomoravský kraj vstřelil Adam Žec, asistoval Lukáš Punčochář (1:5).
27:16
Vyloučen hráč Ondřej Papoušek družstva Středočeský kraj na 10 minut za nesportovní chování.
27:16
27:16
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Jihomoravský kraj na 2 minuty za nesportovní chování.
26:18
Benko trefil ze středu břevno!
24:41
Timeout Jihomoravský kraj
24:41
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Tomáš Bubeník, asistoval Matyáš Bachmaier (0:5).
24:41
Středočechy využily přesilovku dorážkou skákavé nahrávky do prázdné brány.
23:30
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva Jihomoravský kraj na 2 minuty za blokování hokejky.
22:14
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Zdeněk Vyhnánek (0:4).
22:14
Několik středočeských střel zblokovala obrana Moravy, až Jan Zoufalý dokázal prorazit tuto zeď.
20:00
20:00
18:08
Morava je sice na míčku, ale střel na branku Středočech je opravdu málo.
12:56
12:56
V předbrankovém prostoru Moravy vznikl zmatek, ze kterého těžil Jan Zoufalý.
12:01
Vyhnánek prošel za pomocí jedné ruky přes dva obránce, ale jeho následnou střelu zachytil Konečný.
10:17
Obrana Středočech zastavila nebezpečnou krosovou nahrávku Hemerky.
10:00
10:00
09:02
Morava je teď hodně na balónu, naopak Středočechy hrozí spíše z občasných situací.
05:31
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Zdeněk Vyhnánek bez asistence (0:2).
05:31
Veselý nezpracoval skákavý balón, kterého se zmocnil Vyhnánek a následně zakončil sám na brankáře.
03:52
Branku družstva Středočeský kraj vstřelil Marek Korych bez asistence (0:1).
03:52
Středočeský kraj měl standardní situaci od mantinelu, kterou využil Marek Korych střelou na vzdálenější tyč.