1:0
2:1
1:3
0:1
branky (asistence): 17:27 Lada Flachsová (Lenka Čiháková), 32:41 Tereza Urbášková (Lucie Kalinová), 39:25 Daniela Kornalíková (Andrea Butková), 59:58 Lada Flachsová
branky (asistence): 25:01 Zuzana Kodrová (Tereza Vudarčíková), 46:37 Michaela Lachová (Gabriela Pechrová), 48:00 Lucie Smutná (Zuzana Kodrová), 49:53 Lucie Smutná (Adéla Valentová), 64:20 Zuzana Kodrová (Lucie Smutná)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Wizards DDM Praha 10 4:5p
18. Lada Flachsová, 33. Tereza Urbášková, 40. Daniela Kornalíková, 60. Lada Flachsová - 26. Zuzana Kodrová, 47. Michaela Lachová, 49. Lucie Smutná, 50. Lucie Smutná, 65. Zuzana Kodrová; rozhodčí: Lukáš Andrea - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 27 - Dana Husáková 22; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:3, 0:1;
65:00
Kuník Michal (Wizards DDM Praha 10) - Vyrovnané utkání které se hrálo ve zvláštním tempu, nakonec štěstěna přiklonila na naší stranu. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00
Jindřich Hejkal (SK BIVOJKY LITVÍNOV) - Ahoj, zdravím sledovatele onlinu! Dneska jsme toho měli dost - volby a pak jsme taky hráli zápas. Zajímavých bylo hlavně posledních deset minut, ale ty stály za to. Díky holkám, jak mákly na tom konci. Díky pořadatelům, soupeřům a tak. Pa
64:20
64:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Zuzana Kodrová, asistoval Lucie Smutná (4:5).
63:06
Skalická opět zkoušela střílet z půlky, ale tentokrát nebyla úspěšná.
61:38
Vyloučen hráč Michaela Neubergerová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 14:9
60:00
59:58
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová bez asistence (4:4).
59:48
Litvínovská branka prázdná.
59:00
Minuta do konce, budou domácí hrát v šesti?
54:45
Vyloučen hráč Tereza Trávníčková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
54:10
Černochová zkoušela přidat další bod, ale domácí brankářka měla dobrý výhled a míček zastavila.
51:28
Skalická trefuje tyčku střelou z půlky!
49:53
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
49:53
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Adéla Valentová (3:4).
48:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Zuzana Kodrová (3:3).
46:58
Lachová zkoušela hned po rozehrávce přidat další branku, ale brankářka ani nemusela zasahovat.
46:37
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michaela Lachová, asistoval Gabriela Pechrová (3:2).
42:48
Urbášková zkoušela střílet po přihrávce z poza branky, ale trefila jen boční síť.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 7:7
40:00
39:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Daniela Kornalíková, asistoval Andrea Butková (3:1).
37:10
Urbášková běžela sama na branku hostí, ale trefila jen tyčku.
32:42
Urbášková krásně nahodila míček z půlky hřiště a pro Kalinovou už nebyl problém dorazit ho za záda hostující gólmanky.
32:41
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Lucie Kalinová (2:1).
25:02
Domácí brankářka se snažila sebevíc, ale Vudarčíková si počkala než se položí na zem a pak ji jednoduše přehodila.
25:01
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Zuzana Kodrová, asistoval Tereza Vudarčíková (1:1).
22:35
V druhé třetině oba týmy ožily, hráčky z Prahy jsou stále v přesile, i když tomu skóre nenapovídá.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 9:9
20:00
17:27
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová, asistoval Lenka Čiháková (1:0).
16:40
Trávníčková už je v pořádku a opět se zapojila do hry.
16:04
Wizardky tlačí, ale stále se jim nepodařilo proměnit ani jednu z tyček.
14:11
Krásný zákrok předvedla Soukupová když vychytala střelu Valentové.
11:43
Terka Trávníčková si zranila kotník, je v péči zdravotnice.
09:48
Vyloučen hráč Michaela Neubergerová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
08:50
Urbášková běžela sama na braku hostí ale jejich brankářka byla na správném místě.
07:34
Valentová se snažila prosadit ale nepovedlo se jí dostat míček přes tři obránkyně domácích.
05:34
Kodrová střílela z křídla, Litvínovská gólmanka ale byla na svém místě.
02:28
Smutná trefuje tyčku domácí branky.
01:04
Vaníčková zaznamenává první střelu zápasu. Přestřelila branku hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Andrea a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Dana Husáková; hráči v poli: Lucie Smutná, Tereza Vudarčíková, Zuzana Kodrová, Adéla Valentová, Adéla Mašková