2:1
2:2
1:2
0:1
branky (asistence): 19:04 Matěj Vaculčiak, 19:42 Tomáš Richtr (Václav Linhart), 36:13 David Štechmüller (Matěj Vaculčiak), 38:01 Matěj Vaculčiak (David Štechmüller), 43:38 Ondřej Blažek (David Štechmüller)
branky (asistence): 18:07 Matěj Boček (Ondřej Vaculík), 30:10 Matěj Boček (Jakub Renčín), 39:31 Jakub Renčín (Jan Pícha), 50:42 Jan Pícha (Jan Hněvkovský), 58:04 Lukáš Nekola (Dan Moravec), 62:49 Vojtěch Ježek (Dan Moravec)

Kanonýři Kladno - BLACK ANGELS 5:6p
20. Matěj Vaculčiak, 20. Tomáš Richtr, 37. David Štechmüller, 39. Matěj Vaculčiak, 44. Ondřej Blažek - 19. Matěj Boček, 31. Matěj Boček, 40. Jakub Renčín, 51. Jan Pícha, 59. Lukáš Nekola, 63. Vojtěch Ježek; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 136; zásahy brankářů: Michal Šárka 19 - Jakub Kaněra 19; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2, 0:1;
65:00
Komentář hrajícího trenéra domácích, pana Dušana Přívary: "Gratulujeme šťastnějšímu soupeři, my musíme jet dál. Sejdeme se za 14 dní."
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Pajera:"Hodně těžké a tvrdé utkání, které nám úplně nevyšlo podle představ, nicméně jsem rád, že jsme se soustředili na svojí hru. Nakonec nám zápas rozhodly perfektně ubráněné oslabení a góly z přesilovek a to, že za Black Angels se nehraje, za Black Angles se bojuje..! :-) "
65:00
Střely na branku v prodloužení: Kladno 3-1 BA; celkem: Kladno 24-25 BA
62:49
62:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Dan Moravec (5:6).
62:30
Cvrček oběhl hráče hostí, přičemž údajně fauloval. Nutno dodat, že pánové ve žlutém byli asi jediní, kteří tento "faul" viděli
59:40
Během poslední minuty mohli být hosté minimálně dvakrát vyloučeni, ovšem vyloučení hráče Black Angels se během dnešního večera už asi nedočkáme
58:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Dan Moravec (5:5).
57:45
A z nadějné situace hostů mohlo nejvíc vytěžit Kladno! Štechmüllera ale v samostatném úniku vychytal Kaněra
55:25
Bleci začínají svůj tlak stupňovat a Kladno bude mít ve zbývajícím průběhu zápasu ještě velké problémy, aby zápas dovedlo do vítězného konce
54:45
Balvín nyní vyrobil velkou chybu a musel mu spadnout kámen ze srdce, když J.Boček trefil pouze tyč
54:00
Nachtman utekl bránícím protihráčům, proti jeho střele se ale postavil Šárka
52:30
Začínáme zde měnit sport z florbalu na fotbal. Nejprve Linhart dopravil do sítě balonek vleže nohou, což rozhodčí nejprve uznali, ale po dlouhé diskuzi s hráči hostů nakonec svůj verdikt odvolali, poté na půlce jeden z hostí sestřelil Šťovíčka skluzem, za který by se nemusel stydět ani Sergio Ramos, píšťalka rozhodčího zůstala ale i teď němá
51:40
T.Richtr se v situaci 3 na 1 zachoval dost sobecky a balonek ztratil
50:43
Po Přívarově chybě se k balonku dostali hosté a Pícha střelou do šibenice opět snižuje
50:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jan Hněvkovský (5:4).
49:45
Balvín vysokým obloučkem trefil světla v hale
49:26
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:00
Teslík si mezi nohama dobře prohodil Vaculíka, balonek poté ale nedokázal udržet
48:20
Další blok Cvrčka
47:00
Balonek nebezpečně projížděl kladenským brankovištěm, do bezpečí ho odpálil až Burian
46:30
Nyní si výborný blok proti střele J.Bočka připsal Teslík
45:30
Cvrček výborně zablokoval střelu Vaculíka
44:35
Rozhodčí teď hodně se zpožděním pískli faul jednoho z Pražanů, což se hostující lavičce vůbec nelíbí
43:39
Další povedenou žabičkou zpoza branky našel Štechmüller Blažka, který jeho nabídkou nepohrdl
43:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Blažek, asistoval David Štechmüller (5:3).
40:00
Hostující Ludvík byl během přestávky převezen záchrankou do nemocnice. Přejeme brzké uzdravení!
40:00
39:32
Renčín po Píchově přihrávce natáhl a střelou o tyč nad nohu koriguje
39:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Pícha (4:3).
38:31
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
38:02
Nyní balonek vyvezl Štechmüller, proti němu se ještě Kaněra stačil přemístit, na dorážku Vaculčiaka byl ovšem krátký
38:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vaculčiak, asistoval David Štechmüller (4:2).
36:14
Vaculčiak dobře vyvezl balonek, předložil ho Štechmüllerovi na bekend a domácí patnáctka krásnou střelou posílá Kladno zpět do vedení
36:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Štechmüller, asistoval Matěj Vaculčiak (3:2).
36:00
V souboji dvou generací si Hněvkovský poradil se Šťovíčkem
35:10
Teslíkova dorážka opět nenalezla branku
34:40
Vaculčiak mohl po Štechmüllerově přihrávce zakončovat do odkryté brány, míček ale vůbec netrefil
31:15
Louvar teď proti Ludvíkovi předvedl ostrý zákrok a může být rád, že nedostal dvouminutový trest
30:11
Po výborné Renčínově krosovce se podruhé v zápase prosazuje junior Matěj Boček
30:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (2:2).
29:30
Bauman si proti Šárkovi pomohl faulem, což nese dosti nelibě
29:20
Nyní se předvedl i hostující brankář, když výborně zneškodnil střelu Přívary
27:40
V první minutě přesilovky se Kladno k ničemu nedostalo, míček naopak kontrolují Black Angels
26:38
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
23:20
Famózní Šárka! J.Hněvkovský po přihrávce od spoluhráče střílel do odkryté klece, kam ale domácí brankář zázračně dostal svou ruku a zabránil tak jistému vyrovnání
22:22
Tentokrát vyloučení z kategorie přísnějších, když exkladenský O.Hněvkovský uoadl v souboji s O.Richtrem
22:21
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
21:00
Nejprve J.Boček napálil přímo helmu Šárky, poté se Šťovíček dostal k balonku osamocen přímo před brankářem hostí, který ho ale dokázal vychytat
20:01
Úvodní buly 2.části vyhrál opět domácí Přívara. Doufejme, že hráči navážou na výkon z konce minulé třetiny
20:00
20:00
Střely na branku po 1.třetině: Kladno 3-5 BA
20:00
19:43
A po úplně nudných 18 minutách se nám tu s góly roztrhl pytel! Po výtečné práci Linharta se k balonku dostal na brankovišti T.Richtr a uklidil ho pod bezmocného Kaněru
19:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Václav Linhart (2:1).
19:05
Vaculčiak vyvezl balonek a střelou do vzdálenější šibenice vyrovnává
19:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vaculčiak bez asistence (1:1).
18:08
M.Boček na středu hřiště natáhl a svižnou střelou pod víko překonal Šárku
18:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Ondřej Vaculík (0:1).
17:40
Nová tvář na hřišti a nedávná akvizice Kladna Fořt se uvedla tvrdým zákrokem
16:20
Pertlík mohl zkusit krosem hledat osamoceného Linharta, namísto toho volil přihrávku po mantinelu do souboje na T.Richtra
15:00
Louvar podklouzl a musel odskákat na lavičku tudíž domácí hráli pěknou chvíli ve čtyřech, Novotný ovšem svou šanci trestuhodně zahodil
13:55
První gólovka zápasu! Renčín nalezl volného J.Bočka, který tváří v tvář odkryté brance trefil břevno!
13:00
Teč Jana Hněvkovského se mezi tyče nevešla
11:50
Šťovíček procpal balonek kolem tyče na Louvara, před ním opět zasáhl pozorný hostující golman
10:40
Přívara se hned po návratu z trestné lavice zapojil do hry a jeho střele ze vzduchu nechybělo k překonání Kaněry mnoho