1:1
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 11:29 Vítězslav Princ (Jaroslav Pivec), 22:08 Jakub Jung (Martin Bělohlav), 37:35 Jiří Hák (Václav Míka)
branky (asistence): 10:13 Matouš Macho (David Křivánek), 19:58 David Křivánek (Jakub Brejcha), 38:08 Pavel Koubík (David Křivánek), 38:36 Pavel Koubík (David Křivánek)

Florbal Soběslav - FBK Vosy Praha 3:4
12. Vítězslav Princ, 23. Jakub Jung, 38. Jiří Hák - 11. Matouš Macho, 20. David Křivánek, 39. Pavel Koubík, 39. Pavel Koubík; rozhodčí: Jiří Kučera - Václav Paletář; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Radek Masař ? - Ondřej Zuska ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
45:00
44:24
Vyloučen hráč David Kunovský družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za nesportovní chování.
38:36
Branku družstva FBK Vosy Praha vstřelil Pavel Koubík, asistoval David Křivánek (3:4).
38:08
37:35
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Jiří Hák, asistoval Václav Míka (3:2).
30:00
30:00
22:08
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Jakub Jung, asistoval Martin Bělohlav (2:2).
20:50
Vyloučen hráč David Křivánek družstva FBK Vosy Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
19:58
Branku družstva FBK Vosy Praha vstřelil David Křivánek, asistoval Jakub Brejcha (1:2).
15:00
15:00
11:29
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Jaroslav Pivec (1:1).
10:13
Branku družstva FBK Vosy Praha vstřelil Matouš Macho, asistoval David Křivánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Vosy Praha: brankář: Ondřej Zuska; hráči v poli: Matouš Macho, Lukáš Döme, Jan Vít, David Křivánek, Josef Jon
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Radek Masař; hráči v poli: Martin Bělohlav, Martin Krejča, Jiří Hák, Václav Míka, David Kunovský