4:0
3:0
4:1
- : -
branky (asistence): 04:31 Daniel Babilon, 10:00 Michal Martynek (Michal Cieslar), 10:14 Jan Mieszek (Lukáš Marthaus), 13:15 Marek Porosz (Michal Badura), 26:59 Lukáš Marthaus (Jakub Kyselý), 27:43 Jan Szmek (Michal Martynek), 29:53 Jakub Kyselý (Daniel Babilon), 36:06 Václav Tomiczek (Jan Szmek), 38:50 Michal Martynek, 40:15 Lukáš Marthaus (Tomáš Žvak), 44:52 Jakub Kyselý (Jan Mieszek)
branky (asistence): 43:04 Lukáš Bartík (Emil Milata)

Ossiko Třinec - TJ Sokol Frenštát p.R. 11:1
5. Daniel Babilon, 11. Michal Martynek, 11. Jan Mieszek, 14. Marek Porosz, 27. Lukáš Marthaus, 28. Jan Szmek, 30. Jakub Kyselý, 37. Václav Tomiczek, 39. Michal Martynek, 41. Lukáš Marthaus, 45. Jakub Kyselý - 44. Lukáš Bartík; rozhodčí: Aleš Onderka - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3 + Lukáš Bartík 5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Martin Šteglík ? - Šárka Vávrová ?; po třetinách: 4:0, 3:0, 4:1;
45:00
44:52
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jakub Kyselý, asistoval Jan Mieszek (11:1).
44:00
Frenštát dal čestný gól a zápas se dohrává za stavu 10:1
43:04
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Emil Milata (10:1).
40:45
Blíží se konec zápasu a Třinec s Frenštátem jen dohrávají a Frenštát se snaží dát alespoň jeden čestný gól. Zatím neúspěšně. Brankář Třince je nepřekonatelný.
40:15
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Tomáš Žvak (10:0).
39:15
Hráč Frenštátu byl na zemi s bolestí, ale už se zvedl a zdá se, že je v pořádku. Na střídačce s ním je zdravotník.
38:50
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek bez asistence (9:0).
37:41
Brankář Třince v bráně čaruje a stále drží čisté konto.
36:06
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Václav Tomiczek, asistoval Jan Szmek (8:0).
35:26
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:00
Vyloučen hráč Lukáš Bartík družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 5 minut za sekání.
32:42
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
32:20
Třinec hraje pořád svůj útočný styl jako na začátku, i když mají značné vedení. Frenštát jen chce dát čestný gól a brání se.
31:13
A trenér Frenštátu se blýskl perfektním zachycením míčku, který vyletěl ze hřiště!
30:15
Do třetí části nastupuje Frenštát s cílem dát alespoň jeden čestný gól. Zatím je utkání jednostranné, pro Třinec.
30:00
30:00
29:53
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jakub Kyselý, asistoval Daniel Babilon (7:0).
28:45
Vyloučen hráč Jakub Skýpala družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hra hlavou.
28:00
Do konce celého zápasu zbývá cca 17 minut a Frenštát se bude spíše bránit a snažit se dát alespoň jeden gól. Třinec bude zápas jen dohrávat a kontrolovat.
27:43
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Szmek, asistoval Michal Martynek (6:0).
26:59
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jakub Kyselý (5:0).
25:59
Šárka Vávrová skončila akci Třince skvělým zákrokem.
25:10
Vyloučen hráč Lukáš Bartík družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
22:31
Třinec pořád herně tlačí na Frenštát, i když Třinec vede o 4 góly. Zatím to nevypadá, že by Frenštát dal nějaký gól.
18:05
Krásnou střelu předvedl opět Sikora Tomáš, ale opět vedle.
15:53
Oba týmy se snaží prosadit, hlavně pak Frenštát, který musí dohnat čtyř gólovou ztrátu.
15:00
15:00
13:15
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Marek Porosz, asistoval Michal Badura (4:0).
12:54
Sikora Tomáš zkusil střelu z dálky, neúspěšně !
11:22
Frenštát byl ve velké šanci dát gól, bohužel neúspěšně.
10:15
Je zde 5 minut do konce 1. třetiny a Třinec už vede 3:0. Frenštát musí dohnat velkou ztrátu !
10:14
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Lukáš Marthaus (3:0).
10:00
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Michal Cieslar (2:0).
06:04
Šárka Vávrová zabránila skvělým zákrokem gólu.
04:31
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Daniel Babilon bez asistence (1:0).
02:47
Krásná střela třineckých šla těsně nad branku, ale neskončila gólem.
00:22
Týmy začínají hrát velmi rychlou hru, ze které nejspíše padne gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Šárka Vávrová; hráči v poli: Emil Milata, Jakub Skýpala, Adam Polách, Lukáš Morys, Robin Pavelka
00:00
Line-up domácích Ossiko Třinec: brankář: Martin Šteglík; hráči v poli: Tomáš Sikora, Jakub Kyselý, Daniel Babilon, Lukáš Marthaus, Jan Mieszek