:
ASK Lovosice - LFP
14
CRPA
branky (asistence): 05:13 Jakub Dvořák (Jan Hrdlička), 05:33 Pavel Vodenka (Jakub Dvořák), 08:04 Pavel Kadlec (Martin Beneš), 09:15 Pavel Vodenka (Martin Beneš), 09:23 Jan Hrdlička (Jakub Kroupa), 10:55 Pavel Kadlec, 11:50 Jan Hrdlička (Jakub Kroupa), 13:45 Martin Beneš (Pavel Kadlec), 14:05 Pavel Vodenka (Martin Beneš), 18:55 Jan Jirotka (Martin Beneš), 19:06 Pavel Kadlec (Pavel Vodenka), 23:19 Tomáš Rudolf (Pavel Kadlec), 24:21 Martin Perháč (Martin Beneš), 27:56 Pavel Kadlec (Martin Beneš)

CRPA - ASK Lovosice - LFP 0:14
6. Jakub Dvořák, 6. Pavel Vodenka, 9. Pavel Kadlec, 10. Pavel Vodenka, 10. Jan Hrdlička, 11. Pavel Kadlec, 12. Jan Hrdlička, 14. Martin Beneš, 15. Pavel Vodenka, 19. Jan Jirotka, 20. Pavel Kadlec, 24. Tomáš Rudolf, 25. Martin Perháč, 28. Pavel Kadlec; rozhodčí: Daniel Urik - Lukáš Andrea; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jindřich Abeska 19 - Ondřej Perníček 7; po třetinách: 0:9, 0:5, -:-;
30:00
29:59
Po druhé třetině po dohodě kapitánů zápas ukončen za stavu 0:14 pro hostující tým. Důvodem byly zdravotní problémy hráčů CRPA a nemožnost odehrát třetí třetinu.
27:56
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Martin Beneš (0:14).
24:21
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Perháč, asistoval Martin Beneš (0:13).
23:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Pavel Kadlec (0:12).
19:06
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Kadlec, asistoval Pavel Vodenka (0:11).
18:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Jirotka, asistoval Martin Beneš (0:10).
15:00
15:00
14:38
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou.
14:05
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka, asistoval Martin Beneš (0:9).
13:45
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Beneš, asistoval Pavel Kadlec (0:8).
11:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Jakub Kroupa (0:7).
10:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Kadlec bez asistence (0:6).
09:23
09:15
08:04
05:33
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Vodenka, asistoval Jakub Dvořák (0:2).
05:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Jan Hrdlička (0:1).