0:1
0:3
0:3
- : -
branky (asistence): 13:34 Jakub Vandák (Filip Schmidt), 19:07 Marek Osvald (Jan Felkl), 22:15 Jan Felkl (Matěj Zicho), 23:53 Petr Körner (Josef Svoboda), 32:36 Petr Körner (Marek Osvald), 33:49 Jan Felkl (Jiří Trnka), 37:50 Ondřej Budek (Tomáš Janouškovec)

FBC FORSEE PLZEŇ - Florbalová škola Plzeň 0:7
14. Jakub Vandák, 20. Marek Osvald, 23. Jan Felkl, 24. Petr Körner, 33. Petr Körner, 34. Jan Felkl, 38. Ondřej Budek; rozhodčí: Petr Hudák - Jakub Matějka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Jaroslav Anton 19 - Jaroslav Hlaváč 10; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:3;
45:00
43:50
Budek pokládá domácího brankáře na zem a s vítězným výrazem na tváři před prázdnou bránou posílá střelu mimo branku.
42:47
Diváci na tribuně jásají nad krásným utkaním, škoda že jich tu je jen 8.
41:32
Körner si sype popel na hlavu, netrefil před prázdnou bránou.
41:00
Hra pokračuje domácí střelou, která trefuje horolezeckou stěnu za hrazením.
40:57
Bojové porady na obou stranách, z hráčů obou týmů je vidět odhodlání.
40:56
Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
40:23
Kapitán Vandák nahrává, střílí a netrefuje.
39:40
Domácí Heicl zasahuje. Zabránil gólové nahrávce před prázdnou brankou a po právu sklízí ovace.
37:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Tomáš Janouškovec (0:7).
37:50
Bohužel na tuto akci již byl krátký a dostává gól.
37:47
Další zdravice od plzeňského Schmidta kterou brankář Anton slupnul jak malinu.
34:01
Forsee nic nevzdává a stále bojuje, snaží ze všech sil.
33:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jan Felkl, asistoval Jiří Trnka (0:6).
32:45
Hostující útočník Buchta bolestivě uklouzl ale mezitím Plzeň dává další gól.
32:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Körner, asistoval Marek Osvald (0:5).
32:16
Domácí kapitán Holomíček zahazuje gólovou šanci.
31:12
Plzeň opět nastupuje do útočné třetiny a ždímá domácí Forsee.
30:10
Začíná poslední třetina zápasu, která rozhodne o přímo postupujících do druhého kola poháru.
30:00
30:00
29:44
Hra se přitvrzuje a Marek Osvald skončil v kaluži potu na zemi.
26:19
Domácí tým Forsee statečně bojuje ale Hlaváč svoji brnaku zavřel.
23:53
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Petr Körner, asistoval Josef Svoboda (0:4).
23:52
Svoboda vymíchával obránce tak dlouho až uvolnil plzeňského Petra Körnera, který zasouvá míček pod padajícího brankáře.
22:15
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jan Felkl, asistoval Matěj Zicho (0:3).
22:14
Prosazuje se plzeňský útočník Felkl.
21:39
Spoluhráči dopravují svého raněného druha ze hriště. Přejeme brzké uzdravení a ať to není nic vážného.
21:38
Hráč s číslem 27 Vojáček leží raněn na místě boje.
20:50
Vandák obíhá branku, nahrává Zichovi před branku a domácí bek neskutečně zastavuje střelu ze vzduchu před prázdnou bránou.
19:07
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Marek Osvald, asistoval Jan Felkl (0:2).
19:06
Felkl nahrává Osvaldovi před prázdnou bránu a ten trefuje od tyče gól. Je vidět že se vyplatilo rovnání čepele na střídačce.
18:11
Holomíček ukazuje soupeři že v důrazu a tvrdosti za soupeřem vůbec nezaostávají.
17:22
Lauda motal soupeře tak dlouho, dokud nezamotal sám sebe.
15:58
Plzeň uzavírá soupeře na své polovině. Střela střída střelu, ale všechny střely jsou tak energické jako teenager po pátečním flámu.
15:01
Opět můžeme slyšet bojové chorály obou týmu které mají zastrašit soupeře a jde se na hru.
15:00
15:00
Konec první třetiny a my se jdeme občerstvit vynikající kávou z místního automatu.
15:00
14:40
Marek Osvald minul branku a na střídačce zuřivě ohýbá čepel. Samozřejmě víme že za špatnou střelou stojí křivá čepel.
13:34
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jakub Vandák, asistoval Filip Schmidt (0:1).
13:33
Obrana domácího celku poprvé povolila a hostující kapitán Vandák posílám svůj tým do vedení.
13:20
Opět kombinace po ose Buchta - Svoboda ale ani ta nepřinesla gól.
12:09
Plzeň se snaží navázat na výkon proti Slávii, ale zdá se že návod jak na to zapomněla v šatně.
11:17
Obrana domacího celku stále pevná a neproniknutelná.
09:13
Na hřiště se dostává plzeňský žolík Matěj Zicho a na střídačce Forsee propukla bouřlivá diskuze.
08:26
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
06:54
Bývalý hráč Plzně Vlasta Křížek, který získal nové angažmá ve Forsee střílí vysoko nad.
06:04
Pepa Svoboda běhá po hřišti jak ve svých nejlepším letech. Jako za mlada velebnosti, jako za mlada.
05:54
Závan před plzeňským brankářem Hlaváčem, který hasí obrana.
03:26
Tým Forsee padá do střel jako jeden muž. Jeden za všechny a dva na jednoho.
02:51
Buchta nahrává Svobodovi a ten posílá zdravici hostujícímu brankáři.
02:27
Vyloučen hráč Martin Miletínský družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:44
Mezitím co Marek Osvald hledal míček mezi svými chodidly, Plzeň hraje v 6 při odloženém vyloučení Forsee.
01:23
Plzeň se usazuje v útočném pásmu.
00:20
FBŠ PLZEŇ bojuje o druhé místo a domácí brankář Hlaváč má již první zákrok po zmatkách v obraně.