0:2
3:1
- : -
FBC Příbram
branky (asistence): 05:30 Filip Fišer (Aleš Bambas), 39:22 Matouš Bolek (Vít Bohata), 43:47 Petr Čepelák (Daniel Schwab), 44:52 Matouš Bolek (Vít Bohata)
FBC Příbram
branky (asistence): 17:30 Michal Bodický (Johan Králík), 19:42 Martin Lukeš (Stanislav Karas), 40:44 Jakub Dvořák (Vojtěch Paul)

PALERMO PŘÍBRAM - FBC Příbram 4:3
6. Filip Fišer, 40. Matouš Bolek, 44. Petr Čepelák, 45. Matouš Bolek - 18. Michal Bodický, 20. Martin Lukeš, 41. Jakub Dvořák; rozhodčí: Jan Černý - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Fiala ?, Marek Schneeberg ? - Tomáš Řepík ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 3:1;
45:00
44:52
Timeout FBC Příbram
44:52
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Matouš Bolek, asistoval Vít Bohata (4:3).
43:47
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Petr Čepelák, asistoval Daniel Schwab (3:3).
40:44
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Vojtěch Paul (2:3).
39:22
37:06
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Schneeberg družstva PALERMO PŘÍBRAM
30:00
30:00
27:01
Vyloučen hráč Filip Fišer družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání.
19:50
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FBC Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:42
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Martin Lukeš, asistoval Stanislav Karas (1:2).
17:30
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Michal Bodický, asistoval Johan Králík (1:1).
15:00
15:00
05:30
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer, asistoval Aleš Bambas (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Příbram: brankář: Tomáš Řepík; hráči v poli: Martin Kalous, Marek Roubíček, Jakub Dvořák, Stanislav Karas, Vojtěch Paul
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Aleš Těhle, Petr Čepelák, Aleš Bambas, Jiří Ureš, Daniel Schwab