1:1
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 05:39 Jakub Krnáč (Libor Čmela), 27:39 Tadeáš Foltýn (Ondřej Král)
branky (asistence): 14:05 David Salák, 17:27 Luboš Niederhofer (Michal Kelbler), 23:41 Lukáš Štveráček (Lukáš Macálka), 33:52 Luboš Niederhofer (Jakub Diviš)

SK K2 Prostějov - Snipers Třebíč 2:4
6. Jakub Krnáč, 28. Tadeáš Foltýn - 15. David Salák, 18. Luboš Niederhofer, 24. Lukáš Štveráček, 34. Luboš Niederhofer; rozhodčí: Aleš Onderka - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Dominik Fica ? - David Štos ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:1;
45:00
44:59
Hodnocení trenéra Třebíče: Velice bojovné utkání, někdy až za hranicí. Můžu být ovšem spokojen s výsledkem. Děkuji za zápas a přeji soupeři hodně štěstí do dalších zápasů.
44:59
Hodnocení trenéra Prostějova: Bohužel jsme se o lepší výsledek připravili zbytečnými vyloučeními.
33:52
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Luboš Niederhofer, asistoval Jakub Diviš (2:4).
33:52
Smolná branka pro Ficu. Střela byla těsně před ním tečována a poté mu přeskočila rameno.
30:00
30:00
27:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Tadeáš Foltýn, asistoval Ondřej Král (2:3).
27:39
Vlček svedl souboj míček v rohu proti dvěma protivníkům, ten se poté odrazil ke Královi, který jej zavezl do pásma a přihrál Foltýnovi, který si poté položil brankáře a zakončil do odkryté brány.
26:45
Vyloučen hráč Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:45
Vašut poslat soupeře nevybíravě do mantinelu a odsedí si dvouminutový trest.
24:38
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
24:38
Další vyloučení, které vyplynulo z emocí.
23:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval Lukáš Macálka (1:3).
22:37
Vyloučen hráč Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
21:04
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zdržování hry.
20:13
Ondřej Blažek obešel Kratochvíla, který skončil na zemi, a dostal se až před Ficu. Ten na dvakrát chytá.
17:27
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Luboš Niederhofer, asistoval Michal Kelbler (1:2).
17:27
Třebíč jde do vedení! Vašut signalizoval faul na svoji osobu, píšťalka ale nezazněla a toho využila Třebíč.
16:36
A velká šance je tu! Čmela střílel z bezprostřední blízkosti, míček se ovšem vykutálel z pod brankáře a obránci jej uklidili do bezpečí.
16:16
Prostějov si v přesilovce zatím nevytvořil větší šanci.
15:00
15:00
14:49
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
14:49
Jako první jsou nakonec vyloučeni hosté. Po souboji v rohu končí na zemi Čmela.
14:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Salák bez asistence (1:1).
14:05
Série šancí Třebíče končí pomalu se kutálejícím míčkem v síti Prostějova.
13:40
Třebíč je nyní aktivnější a Prostějov se brání.
13:10
Další závan emocí. Vypadá to, že se můžeme těšit na vyhrocené utkání.
12:12
A na hřišti jsou velké emoce! Rozhodčí odděluje hráče od sebe a mezi střídačkami se vášnivě debatuje. Pokračujeme bez trestů.
11:28
Třebíč se pěknou souhrou dostala až k bráně Prostějova. Následnou střelu chytá Fica.
07:55
Fica nyní předvedl dobrý zákrok proti útoku Třebíče.
07:02
Čmela zachytil nepřesnou rozehrávku Třebíče na ose hřiště. Jeho střelu ovšem vyrazil Štos.
05:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Libor Čmela (1:0).