0:2
0:1
0:5
- : -
branky (asistence): 05:49 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 09:53 Jindřich Kamler (Ondřej Mrázek), 19:17 Matěj Mondek (Michal Vařeka), 30:41 Michal Vařeka (Ondřej Mrázek), 30:53 Michal Vařeka (Michal Šíma), 37:17 Jindřich Kamler (Jiří Trávníček), 39:41 Jakub Hruban (Štěpán Maixner), 43:32 Jindřich Kamler (Ondřej Mrázek)

TJ Sokol Frenštát p.R. - FbC Asper Šumperk 0:8
6. Jiří Trávníček, 10. Jindřich Kamler, 20. Matěj Mondek, 31. Michal Vařeka, 31. Michal Vařeka, 38. Jindřich Kamler, 40. Jakub Hruban, 44. Jindřich Kamler; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:3; využití: 0:3; diváků: 15; zásahy brankářů: Zdeněk Polách ? - Martin Vašíček ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:5;
45:00
43:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Mrázek (0:8).
42:15
Vyloučen hráč Filip Nádvorník družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
39:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jakub Hruban, asistoval Štěpán Maixner (0:7).
37:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Jiří Trávníček (0:6).
31:15
Brankář Frenštátu vytáhl dva skvělé zákroky, které zabránily gólu.
30:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Michal Šíma (0:5).
30:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Ondřej Mrázek (0:4).
30:00
30:00
29:17
Vyloučen hráč Tomáš Kopecký družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
26:12
Dvě vyloučení Šumperk ustál a neinkasoval ani jeden gól. To znamená, že se pokračuje za stavu, který je lepší pro Šumperk 3:0
23:46
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
23:25
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
21:56
Michal Vařeka předvedl nádhernou střelu, která bohužel letěla mimo obvod brány Frenštátu.
19:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Michal Vařeka (0:3).
16:38
Oba týmy začaly 2. třetinu pomaleji. Frenštát se ale snaží hrát rychleji a agresivněji, jelikož prohrává o dvě branky.
15:00
15:00
09:53
08:17
Frenštát prohrává 1:0 a snaží se na soupeře zatlačit a skóre vyrovnat.
06:34
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
05:49
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (0:1).
03:49
Vyloučen hráč Lukáš Muras družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
00:21
Brankář Frenštátu předvedl parádní zákrok nohou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jindřich Kamler, Ondřej Mrázek, Matyáš Zapletal, Jiří Trávníček, Filip Jáně
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Zdeněk Polách; hráči v poli: Michal Karban, Martin Vašenda, Emil Milata, Jakub Skýpala, Adam Polách