0:1
1:1
1:0
- : -
branky (asistence): 23:49 Pavel Kurka (David Verunáč), 33:16 Ondřej Janata (David Verunáč)
branky (asistence): 01:53 Jakub Tichý (Karel Havlíček), 24:36 Adam Petera

Orel Přelouč - Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:2
24. Pavel Kurka, 34. Ondřej Janata - 2. Jakub Tichý, 25. Adam Petera; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Daniel Jireček; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Vladimír Tyller 22 - Kristián Kořízek 18; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0;
45:00
43:07
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
43:07
Vyloučen hráč Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za blokování hokejky.
40:49
Timeout Orel Přelouč
37:37
Vyloučen hráč Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
33:16
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ondřej Janata, asistoval David Verunáč (2:2).
32:23
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:52
Vyloučen hráč Karel Havlíček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:36
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera bez asistence (1:2).
23:49
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Kurka, asistoval David Verunáč (1:1).
19:00
Vyloučen hráč Lukáš Dub družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
13:00
Vyloučen hráč Ondřej Janata družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hrubost.
03:19
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
01:53
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Tichý, asistoval Karel Havlíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší:
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč: brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: David Verunáč, Jiří Maček, Pavel Kurka, Miloš Kot, Josef Samek