1:3
3:2
1:3
- : -
branky (asistence): 01:32 Lukáš Pantoflíček (Václav Míka), 19:07 Vítězslav Princ (Jiří Hák), 21:55 Vítězslav Princ (Jiří Hák), 28:58 Jiří Hák (Jan Dušek), 41:33 Vítězslav Princ (Jan Dušek)
branky (asistence): 01:53 Vojtěch Houska, 03:27 Martin Košta (Jiří Křesák), 07:09 Tomáš Mareš (Jakub Mikeš), 16:36 Jiří Křesák (Vojtěch Houska), 17:39 David Chvosta (Jan Staněk), 32:22 Jan Staněk (David Chvosta), 33:50 Dominik Harman (Karel Řezanka), 34:55 Václav Strejček (David Chvosta)

Florbal Soběslav - Fbc Strakonice 5:8
2. Lukáš Pantoflíček, 20. Vítězslav Princ, 22. Vítězslav Princ, 29. Jiří Hák, 42. Vítězslav Princ - 2. Vojtěch Houska, 4. Martin Košta, 8. Tomáš Mareš, 17. Jiří Křesák, 18. David Chvosta, 33. Jan Staněk, 34. Dominik Harman, 35. Václav Strejček; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Bronislav Návojský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Radek Masař ? - Jan Jeřábek ?; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:3;
45:00
42:01
Vyloučen hráč Vítězslav Princ družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:33
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Jan Dušek (5:8).
34:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Václav Strejček, asistoval David Chvosta (4:8).
33:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Dominik Harman, asistoval Karel Řezanka (4:7).
32:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk, asistoval David Chvosta (4:6).
30:00
30:00
28:58
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Jiří Hák, asistoval Jan Dušek (4:5).
28:25
Vyloučen hráč Vítězslav Princ družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
21:55
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Jiří Hák (3:5).
19:07
17:39
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (1:5).
16:36
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (1:4).
15:00
15:00
11:52
Trestné střílení družstva Florbal Soběslav neproměnil Jakub Jung.
11:52
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
07:09
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jakub Mikeš (1:3).
06:28
Vyloučen hráč Libor Podlaha družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou.
03:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Martin Košta, asistoval Jiří Křesák (1:2).
01:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska bez asistence (1:1).
01:32
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Lukáš Pantoflíček, asistoval Václav Míka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Bronislav Návojský.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jan Jeřábek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Jiří Křesák, David Chvosta, Dominik Harman, Martin Košta
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Radek Masař; hráči v poli: Vítězslav Princ, Martin Bělohlav, Martin Krejča, Jan Dušek, Jiří Hák