2:2
0:1
1:2
- : -
branky (asistence): 00:52 Daniel Babilon (Lukáš Marthaus), 08:00 Lukáš Marthaus (Jan Mieszek), 32:47 Tomáš Žvak (Filip Turoň)
branky (asistence): 03:23 Jakub Mičlo (Jaromír Filip), 13:34 Jakub Mičlo (Ondřej Miškov), 24:20 David Musil (Jiří Planý), 40:38 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 43:33 Jaromír Filip

Ossiko Třinec - FBC ORCA KRNOV 3:5
1. Daniel Babilon, 9. Lukáš Marthaus, 33. Tomáš Žvak - 4. Jakub Mičlo, 14. Jakub Mičlo, 25. David Musil, 41. Jaromír Filip, 44. Jaromír Filip; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Ján Pinkas 13 - Milan Baran 12; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:2;
45:00
44:10
Třinec hraje v šesti hráčích bez brankáře a Krnov se snaží ubránit a nebo dát gól do prázdné brány.
43:33
Timeout Ossiko Třinec
43:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (3:5).
41:52
Třinec má přesilovku a tak krnovští musí jen doufat, že neobdrží branku a Třinec nesrovná skóre.
41:33
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:38
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (3:4).
39:15
Třinečtí rozehráli standartní situaci střelou, která mířila za mantinel.
37:39
Zápas je stále vyrovnaný a oba týmy touží dát gól a zvítězit !
34:03
Filip Fňukal opět svým tělem zabránil míčku, aby se dostal k brankáři.
32:47
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Žvak, asistoval Filip Turoň (3:3).
31:32
Třinečtí hráči vyvíjí tlak na obranu Krnova.
30:30
Skvělou šanci kapitána domácích Jaromíra Filipa pokryl brankář třineckých.
30:00
30:00
28:13
Krásná kombinace hráčů Orcy neskončila gólem.
27:32
Vyloučen hráč Tomáš Sikora družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za hra rukou.
25:18
Jiří Planý střílel ze skvělé střelecké pozice, jenže skvělý postřeh brankáře Třince gólu zabránil a míček vyrazil. Dorážející Dan Hrbolka opět trefil jen obranu Třince.
24:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Musil, asistoval Jiří Planý (2:3).
22:36
Marek Porosz poslal na bránu Krnova dvě střely, ale obě byly zablokovány krnovskou obranou.
20:23
Marek Porosz poslal střelu k tyči, ale Milan Baran střelu nohou pokryl.
18:36
Babilon Daniel trefil pouze boční část branky!
18:02
Vyloučen hráč Dominik Kupczak družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za držení.
18:02
Vyloučen hráč Jan Pavlica družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Tomáš Janovský družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
14:02
Krnov opět vyrovnal a tak se oba týmy opět snaží dostat do vedení a vyhrát tento zápas.
13:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Mičlo, asistoval Ondřej Miškov (2:2).
10:25
Filip Fňukal zastavil svým tělem střelu třineckých.
08:40
Třinec se opět dostal do vedeni a krnovští hráči tlačí na obranu Třince a chtějí se prosadit a vyrovnat.
08:00
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jan Mieszek (2:1).
07:38
Jan Pavlica zkoušel střelu z dálky, ale trefil jen ruku brankáře.
06:20
Střelu Jana Šulavíka pokryla třinecká obrana.
05:22
Střelu z dálky pokryl svým tělem Milan Baran.
04:35
Krnov srovnal a oba týmy se snaží dát gól a jít do vedení. Zápas bude zajímavý.
03:23
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Mičlo, asistoval Jaromír Filip (1:1).
01:22
Je za námi něco málo přes minutku a čtvrt a Krnov už musí bohužel dohánět jednogólovou ztrátu.
00:52
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Daniel Babilon, asistoval Lukáš Marthaus (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Milan Baran; hráči v poli: Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Jan Šulavík, Jakub Mičlo, Ondřej Janáč
00:00
Line-up domácích Ossiko Třinec: brankář: Ján Pinkas; hráči v poli: Tomáš Sikora, Jakub Kyselý, Daniel Babilon, Lukáš Marthaus, Jan Mieszek