0:2
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 22:00 Radim Šlapanský (Jiří Sýkora), 32:23 Petr Komoň (Vojtěch Roček), 37:59 David Mati (David Medek)
branky (asistence): 09:22 Marek Maťcha, 13:18 Marek Maťcha (Libor Čmela), 19:46 Jakub Krnáč (Robert Machač), 25:38 Jakub Krnáč (Marek Judas), 33:44 Marek Vlček (Jindřich Kratochvíl), 43:39 Libor Čmela

FBŠ Hattrick Brno - SK K2 Prostějov 3:6
23. Radim Šlapanský, 33. Petr Komoň, 38. David Mati - 10. Marek Maťcha, 14. Marek Maťcha, 20. Jakub Krnáč, 26. Jakub Krnáč, 34. Marek Vlček, 44. Libor Čmela; rozhodčí: Stanislav Kosek - Radim Klimecký; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Létal ? - Tomáš Krátký ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:2;
45:00
44:59
Komentář trenéra Prostějova: Kluky musím pochválit za nasazení se kterým v zápase hráli. Odehráli jsme kvalitní utkání a připsali si důležité vítězství. Soupeři děkuji a přeji hodně štěstí.
44:59
Komentář trenéra Hattrick Brno: Soupeř v zápase chtěl víc vyhrát a trestal naše školácké chyby. Celkově podal vyspělejší výkon.
44:11
Nyní se toho děje tolik, že nestíháme psát online. Prostějov si ovšem vítězství nejspíše pohlídá.
43:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela bez asistence (3:6).
42:38
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
42:09
Vyloučen hráč Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
42:09
Vyloučen hráč Jakub Andrle družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
42:09
Na hřišti to nyní jiskří, vidíme hru tři na tři.
42:09
Máme tu hru bez brankáře Brna.
42:00
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
41:35
Vyloučen hráč David Mati družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
39:51
Prostějovu se přesilovka nedaří a žádnou větší šanci si nevytvořil.
38:13
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil Marek Maťcha.
38:13
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
38:13
Maťcha si položil brankáře kličkou, ovšem nezakončil přesně.
38:13
Je tu nájezd pro Prostějov! Pojede Maťcha.
37:59
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval David Medek (3:5).
37:59
Brno se prosazuje ze standartní situace.
36:03
Brno mělo k dispozici standartní situaci z pěkného místa. Následovala přihrávka do strany a následná nepřesná střela.
33:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Jindřich Kratochvíl (2:5).
33:44
Prostějovu odpověď netrvá dlouho. Vlček šel s Foltýnem do přečíslení dva na jednoho, ovšem Vlček odmítl nahrát a místo toho nádhernou střelou nedal brankáři sebemenší naději.
32:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Petr Komoň, asistoval Vojtěch Roček (2:4).
32:23
Sotva skončilo oslabení Prostějova, tak se Brno prosazuje. Střelou z větší vzdálenosti upravuje na 2:4.
32:05
Další vyhození a už to vypadá pro Prostějov dobře.
31:41
Prostějov dobře brání a střely dobře blokuje.
30:56
Motorová myš Foltýn vyvezl míček z obrany a ukrajuje důležité vteřiny z oslabení. Jeho výlet za bránu Brna končí sekáním na jeho osobu.
30:19
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:19
Hned na začátek třetí části skvělá příležitost pro Brno, které má nyní možnost dvouminutové přesilovky.
30:00
30:00
29:59
Ve druhé třetině jsme viděli tři branky, dvě z nich ovšem vsítil Prostějov. Hattrick působí nyní aktivněji než v první třetině, ale jeho střely postrádají přesnost nebo končí na obětavých obráncích Prostějova nebo připraveném brankáři. Prostějov je za to více efektivní v koncovce a hraje s velkým nasazením.
29:58
Ke konci zápasu si Prostějov vytvořil pár šancí, ale ani jednu neproměnil a třetina tak končí za stavu 1:4.
29:10
Nejmenší muž na hřišti Král vyvážel míček z obranné poloviny a přihrávkou našel Vlčka. Jeho střela ovšem nic vážnějšího nepřinesla.
25:38
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Marek Judas (1:4).
25:38
Prostějov využívá přesilovku! Krnáč našel mezírku na přední tyči a střílí branku. Opravdu chirurgická práce.
25:01
Přihrávka přes celou šíři hřiště směřovala na Vlčka, který střílel do odkryté klece. Létal se ovšem stihl přemístit a skvěle chytá.
24:51
Prostějov se zatím v přesilovce nedostal k pořádné střele.
24:07
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
24:07
Máme zde vyloučení po sekání, kdy Machálek přesekl hůl Vlčka, který vyvážel míček z obranné poloviny.
22:00
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Radim Šlapanský, asistoval Jiří Sýkora (1:3).
22:00
Po přihrávce uklízí do prázdné brány Šlapanský.
21:43
Krnáč zblokoval na středu hřiště střelu brněnského obránce a mohl jít sám. Ovšem než zkrotil skákavý míček byl dostižen a přihrávkou hledal Čmelu v druhé vlně. Ten se už dostal jen ke zblokované střele.
19:46
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Robert Machač (0:3).
19:46
Machač našel na středu hřišti Krnáče, který měl trochu místa a vypálil. Střela zapadla brankáři pod ruku a skóre se tak mění na 0:3.
19:17
Hra se přelívá ze strany na stranu bez vážnějších šancí.
16:49
Kratochvíl přihrál Vlčkovi, který trefil Létala do helmy.
15:00
15:00
14:59
První třetina je u konce. Sledujeme pěkný florbal, kde Prostějov je lepším týmem a po zásluze vede 2:0.
14:54
Vysoká hůl Maťchy a Brno mělo nepříjemnou standartku. Z té byl lehký závar, ale míček skončil za branou, kde jej obránci Prostějova podržely do sirény.
14:16
Střela Machače končí mimo pravou tyčku.
13:18
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Maťcha, asistoval Libor Čmela (0:2).
13:18
Druhý zářez pro kapitána Maťchu, který se trefuje pod horní tyčku.
13:00
Machač pomotal dva protivníky, našel Krnáče a ten míjí prázdnou branku.
12:20
Krásný zákrok vytáhl Krátký proti Machálkově střele.
11:36
Foltýn vybojoval míček pro Vlčka, který minul.
11:35
Machač hledal nahozením před bránou Krnáče, který zakončoval z dorážky. Létal byl ovšem připraven.
10:22
Nepřesná Judasova rozehrávka končí střelou mimo bránu.
09:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Maťcha bez asistence (0:1).
09:22
Nádherné sólo kapitána Maťchy. U vlastní brány vzal míček jednomu z brněnských útočníků, následně dvěma utekl a z výběhu se trefuje k levé tyčce!
08:39
Střela Davida Matiho z Hattricku končí mimo tři tyče.
08:07
Vašut obral o míček jednoho z brněnských a následnou střelou přinutil Létala k zákroku.
07:38
Skvělý zákrok Krátkého po střele z mezikruží.
07:09
Kratochvíl střílí mimo.
06:36
Prostějov šel do přečíslení, které skončilo protiútokem Hattricku a jeho zblokovanou střelou.
05:45
Krnáč zachytil rozehrávku Hattricku. Míček mu ale uskočil a tak jej zachytil brankář Létal.
05:09
Tentokráte tři na dva a střela Vašuta. Stále bez branek.
04:53
Situaci dva na jednoho špatně vyřešil Machač, když nepřesně přihrál Vlčkovi.
03:18
Dobrá šance Hattricku! Z prostoru před bránou se dostal ke střele jeden z brněnských útočníků. Slabá střela ovšem brankou neskončila.