2:1
2:3
3:4
- : -
branky (asistence): 06:45 Filip Fišer, 13:19 Tomáš Čajan (Daniel Schwab), 21:46 Aleš Těhle (David Stejskal), 28:10 Filip Balek (Jiří Ureš), 30:48 Filip Fišer (Aleš Bambas), 36:06 Daniel Schwab (Aleš Bambas), 44:23 Vít Bohata (Filip Fišer)
branky (asistence): 14:39 Adam Kysela (Petr Soukup), 17:17 Luděk Franc (Jiří Srb), 20:24 Ondřej Balint, 21:32 Václav Čermák (Jaroslav Benedikt), 32:26 Jiří Ebenstreit (Václav Čermák), 37:16 Jiří Srb (Jiří Ebenstreit), 40:18 Adam Kysela (Lukáš Kozojed), 44:45 Adam Kysela (Petr Soukup)

PALERMO PŘÍBRAM - TJ Sokol Vejprnice 7:8
7. Filip Fišer, 14. Tomáš Čajan, 22. Aleš Těhle, 29. Filip Balek, 31. Filip Fišer, 37. Daniel Schwab, 45. Vít Bohata - 15. Adam Kysela, 18. Luděk Franc, 21. Ondřej Balint, 22. Václav Čermák, 33. Jiří Ebenstreit, 38. Jiří Srb, 41. Adam Kysela, 45. Adam Kysela; rozhodčí: Jan Přibyl - Jakub Machů; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Marek Schneeberg ? - Václav Patera ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:4;
45:00
44:45
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Kysela, asistoval Petr Soukup (7:8).
44:23
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Vít Bohata, asistoval Filip Fišer (7:7).
41:10
Vyloučen hráč Petr Soukup družstva TJ Sokol Vejprnice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:18
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Kysela, asistoval Lukáš Kozojed (6:7).
38:49
Vyloučen hráč Petr Soukup družstva TJ Sokol Vejprnice na 2 minuty za vražení zády.
37:16
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jiří Srb, asistoval Jiří Ebenstreit (6:6).
36:06
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Daniel Schwab, asistoval Aleš Bambas (6:5).
32:26
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jiří Ebenstreit, asistoval Václav Čermák (5:5).
30:48
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer, asistoval Aleš Bambas (5:4).
30:00
30:00
28:59
Vyloučen hráč Jiří Ureš družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za hrubost.
28:39
Vyloučen hráč Jiří Srb družstva TJ Sokol Vejprnice na 2 minuty za hrubost.
28:10
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Balek, asistoval Jiří Ureš (4:4).
27:46
Vyloučen hráč Aleš Bambas družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání.
21:46
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Aleš Těhle, asistoval David Stejskal (3:4).
21:32
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Václav Čermák, asistoval Jaroslav Benedikt (2:4).
20:24
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Ondřej Balint bez asistence (2:3).
17:17
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Luděk Franc, asistoval Jiří Srb (2:2).
15:40
Vyloučen hráč Daniel Schwab družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za hra bez hokejky.
15:00
15:00
14:39
13:19
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Tomáš Čajan, asistoval Daniel Schwab (2:0).
06:45
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Fišer bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Přibyl a Jakub Machů.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Vejprnice: brankář: Václav Patera; hráči v poli: Luděk Franc, Adam Kysela, Jiří Srb, Petr Soukup, Lukáš Kozojed
00:00
Line-up domácích PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Marek Schneeberg; hráči v poli: Aleš Těhle, Tomáš Čajan, Aleš Bambas, Filip Balek, Daniel Schwab