0:3
0:2
0:2
- : -
branky (asistence): 07:20 Tomáš Kukal (Jan Skoták), 10:58 Tomáš Kukal (Martin Chyba), 11:42 Martin Chyba, 23:06 Jan Janeček (Petr Cícha), 26:30 Martin Chyba (Jakub Vrána), 42:50 Martin Chyba (Tomáš Kukal), 44:46 Martin Chyba

HAGA Pardubice - FBC Pitbulls Kolín 0:7
8. Tomáš Kukal, 11. Tomáš Kukal, 12. Martin Chyba, 24. Jan Janeček, 27. Martin Chyba, 43. Martin Chyba, 45. Martin Chyba; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Martin Halousek 19 - Martin Lepší 13; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:2;
45:00
44:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (0:7).
42:50
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Tomáš Kukal (0:6).
39:58
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
26:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jakub Vrána (0:5).
24:06
Vyloučen hráč Lukáš Samek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
23:10
Vyloučen hráč Pavel Kubka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
23:06
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Janeček, asistoval Petr Cícha (0:4).
15:00
15:00
11:42
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (0:3).
10:58
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Martin Chyba (0:2).
07:20
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Jan Skoták (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Jakub Vrána, Martin Chyba, Lukáš Hodan, Pavel Kubka, Jan Skoták
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: Martin Halousek; hráči v poli: Martin Smola, Martin Peml, Miroslav Zajíček, Ondřej Březina, Lukáš Samek