3:3
- : -
FBK Jičín
FBK Jičín
branky (asistence): 07:48 František Novák (Patrik Sytný), 16:47 Patrik Sytný (Jan Klamrt), 23:38 Michal Schreier, 32:09 Patrik Sytný, 40:15 Jan Klamrt (Michal Schreier), 43:27 Jan Klamrt (Michal Šuk)
branky (asistence): 08:10 Adam Petera (Daniel Vymlátil), 09:58 Jakub Tichý (Lukáš Dub), 19:26 Jakub Bydžovský (Adam Petera), 21:11 Jakub Davidík (Adam Petera), 23:05 Lukáš Dub (Jan Pich), 34:06 Jakub Bydžovský, 34:51 Jakub Tichý (Lukáš Dub), 38:35 Daniel Vymlátil (Adam Petera)

FBK Jičín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:8
8. František Novák, 17. Patrik Sytný, 24. Michal Schreier, 33. Patrik Sytný, 41. Jan Klamrt, 44. Jan Klamrt - 9. Adam Petera, 10. Jakub Tichý, 20. Jakub Bydžovský, 22. Jakub Davidík, 24. Lukáš Dub, 35. Jakub Bydžovský, 35. Jakub Tichý, 39. Daniel Vymlátil; rozhodčí: Aleš Jansa - Veronika Čubová; vyloučení: 5:5; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 14 - Kristián Kořízek 12; po třetinách: 1:2, 2:3, 3:3;
45:00
44:32
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
44:32
Vyloučen hráč Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
43:27
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Jan Klamrt, asistoval Michal Šuk (6:8).
40:15
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Jan Klamrt, asistoval Michal Schreier (5:8).
39:11
Vyloučen hráč Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
38:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Vymlátil, asistoval Adam Petera (4:8).
38:22
Vyloučen hráč František Novák družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:41
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
34:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Tichý, asistoval Lukáš Dub (4:7).
34:06
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Bydžovský z trestného střílení (4:6).
32:09
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Patrik Sytný bez asistence (4:5).
30:00
30:00
29:43
Vyloučen hráč Daniel Vymlátil družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
23:38
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Michal Schreier bez asistence (3:5).
23:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lukáš Dub, asistoval Jan Pich (2:5).
21:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Davidík, asistoval Adam Petera (2:4).
20:25
Vyloučen hráč Michal Šuk družstva FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
19:26
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Bydžovský, asistoval Adam Petera (2:3).
16:47
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Patrik Sytný, asistoval Jan Klamrt (2:2).
15:00
15:00
13:55
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
13:55
Vyloučen hráč Michal Schreier družstva FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
09:58
08:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Daniel Vymlátil (1:1).
07:48
Branku družstva FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Patrik Sytný (1:0).
02:00
Vyloučen hráč Jakub Tichý družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kristián Kořízek; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Lukáš Dub, Jakub Davidík, David Šimáně, Daniel Vymlátil
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Petr Dlouhý, Vojtěch Haken, Patrik Sytný, Jan Klamrt, Tomáš Valkoun