0:4
- : -
FBC Příbram
FBC Příbram
branky (asistence): 31:16 Martin Kalous (Stanislav Karas), 33:41 Michal Bodický (Lukáš Stejskal), 36:37 Jakub Dvořák (Martin Lukeš), 40:34 Marek Roubíček (Vojtěch Paul)

Slavoj Tachov - FBC Příbram 0:4
32. Martin Kalous, 34. Michal Bodický, 37. Jakub Dvořák, 41. Marek Roubíček; rozhodčí: Filip Dolejší - Jakub Machů; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: David Krysl ? - Jiří Simonides ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:4;
45:00
43:22
Vyloučen hráč Jakub Vlasák družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
40:34
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Marek Roubíček, asistoval Vojtěch Paul (0:4).
36:37
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Martin Lukeš (0:3).
33:41
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Michal Bodický, asistoval Lukáš Stejskal (0:2).
31:16
Branku družstva FBC Příbram vstřelil Martin Kalous, asistoval Stanislav Karas (0:1).
30:00
30:00
29:53
Vyloučen hráč Marek Sedlák družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:13
Timeout Slavoj Tachov
27:13
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva FBC Příbram na 2 minuty za sekání.
27:13
Vyloučen hráč Vojtěch Paul družstva FBC Příbram na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Jakub Machů.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Příbram: brankář: Jiří Simonides; hráči v poli: Vojtěch Paul, Marek Roubíček, Martin Petřík, Martin Lukeš, Johan Králík
00:00
Line-up domácích Slavoj Tachov: brankář: David Krysl; hráči v poli: Marek Sedlák, Vladislav Klouda, Michal Jerling, Martin Filo, Jakub Křišťán