FbC Holešov
branky (asistence): 00:24 Adam Bouška (Ondřej Havlíček)
FbC Holešov

Sokol Brno I - FbC Holešov 1:0
1. Adam Bouška; rozhodčí: Jakub Cigl - Jindřich Zich; vyloučení: 0:0 + Petr Sovadina 5 + ČK1 + Ondřej Ďulák 5 + Michal Fridrich ČK1 + 5 + Ondřej Ďulák ČK1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Martin Zapletálek ? - Luboš Janalík ?; po třetinách: 1:0, -:-, -:-;
15:00
00:27
Vyloučen hráč Michal Fridrich družstva FbC Holešov do konce utkání.
00:27
Vyloučen hráč Ondřej Ďulák družstva FbC Holešov na 5 minut za nesportovní chování.
00:27
Vyloučen hráč Michal Fridrich družstva FbC Holešov na 5 minut za nesportovní chování.
00:27
Vyloučen hráč Ondřej Ďulák družstva FbC Holešov do konce utkání.
00:27
Utkání předčasně ukončeno - 3 hráč hostí obdrželi ČK1a zbyli jim 2 hráči do pole
00:26
Vyloučen hráč Petr Sovadina družstva FbC Holešov na 5 minut za nesportovní chování.
00:26
Vyloučen hráč Petr Sovadina družstva FbC Holešov do konce utkání.
00:24
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Adam Bouška, asistoval Ondřej Havlíček (5:0).