4:0
1:1
6:3
- : -
branky (asistence): 01:04 Tomáš Černý (Petr Hofman), 01:51 Michal Nožička (Petr Hašek), 08:03 Jan Škola, 12:23 Dominik Emlar (Petr Hofman), 22:34 Tomáš Černý (Dominik Emlar), 32:30 Jan Hrobský (Petr Hašek), 33:31 Dominik Emlar (Tomáš Černý), 38:09 Dominik Emlar (Petr Hofman), 40:52 Tomáš Černý (Dominik Emlar), 41:49 Petr Hašek (Michal Nožička), 44:59 Dominik Emlar (Petr Hofman)
branky (asistence): 26:35 Pavel Holan (Martin Pešava), 31:00 Petr Kučera (Daniel Bořetický), 37:24 Petr Kučera (Daniel Bořetický), 39:57 Petr Kučera (Pavel Holan)

TJ Sokol Jaroměř - Sokol Chrudim 11:4
2. Tomáš Černý, 2. Michal Nožička, 9. Jan Škola, 13. Dominik Emlar, 23. Tomáš Černý, 33. Jan Hrobský, 34. Dominik Emlar, 39. Dominik Emlar, 41. Tomáš Černý, 42. Petr Hašek, 45. Dominik Emlar - 27. Pavel Holan, 32. Petr Kučera, 38. Petr Kučera, 40. Petr Kučera; rozhodčí: Daniel Jireček - Lucie Stejskalová; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter ? - Brandon Bulis ?, Dominik Kaštánek ?; po třetinách: 4:0, 1:1, 6:3;
45:00
44:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (11:4).
43:40
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
41:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Michal Nožička (10:4).
41:49
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kaštánek družstva Sokol Chrudim
41:49
Michal Nožička využil své rychlosti a běžel sám na brankaře. Situaci nevyřešil nejlépe, ale Petr Hašek doklepl míč do branky.
40:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Dominik Emlar (9:4).
40:52
Stalo se přesně to co jsme předvídali. Tomáš Černý vstřelil další gól a má neuvěřitelnou produktivitu. Co třetina to gól.
39:57
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Pavel Holan (8:4).
38:09
38:09
Tento florbal musí diváky bavit. V tomto zápase padlo už 11 gólů. O poslední se postaral Dominik Emlar, kterému přihrával přes celé brankoviště Petr Hofman,
37:24
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Bořetický (7:3).
37:24
Domácím hráčům se nepodařilo odklidit míček do bezpečí a přišel trest v podobě nádherného gólu.
33:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Tomáš Černý (7:2).
33:31
Neobvyklou situaci dva na nikoho vyřešili skvěle Emlar s Černým. Vše vypadalo jako tréninková akce a zvyšují náskok o další gól.
32:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Petr Hašek (6:2).
32:30
Po rozehrání standardní situace se míček dostal k Janu Hrobskému, který propálil vše co mu stálo v cestě a znovu vrací domácímu týmu čtyřgólový náskok a doufejme, že i klid.
31:00
31:00
Přichází komplikace pro domácí tým v podobě druhé branky hostí.
30:00
30:00
29:13
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
29:13
Dominik Emlar se snažil zahrát míček pravým prsem, bohužel ho zahrál pravým loktem.
28:58
Vyloučen hráč Brandon Bulis družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
28:58
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
28:42
Juniorská lajna okusila co je to dospělý florbal a po souboji rameno na rameno jeden z domácích útočníků odklouzal po kolenou až k mantinelu.
26:35
Branku družstva Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Martin Pešava (5:1).
26:35
Hra ve 4 vyhovovala více hostům o čemž svědčí i vstřelená branka.
24:57
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
24:57
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
24:57
Čeká nás hra ve 4 na obou stranách, což určitě dá vyniknout našim rychlostně skvěle vybaveným hráčům.
24:10
Souvislejší tlak Chrudimi. Se střelou si poradil domácí gólman.
22:34
22:34
Vypadá to, na velké odpoledne Tomáše Černého. Během 24 minut dal již dva góly. Napjatě očekáváme, co tento hráč předvede ve zbývající části hry.
20:11
O backhandovou střelu se pokusil Tomáš Veinfurter, ovšem backhand se nepotkal s míčkem.
18:25
Jan Škola byl osamocen před hostujícím brankařem, ale netrefil míček.
17:34
Skvělým zákrokem zabránil pátému gólu brankář Bulis.
17:20
Znovu se ozvalo všech 21 diváků, kteří povzbuzují domácí tým.
15:34
Chlapci se lehce okopávají po přerušení hry. Vše rozhodčí zatím řeší domluvou.
15:00
15:00
14:35
Na ose brány osamoceně zůstal Tomáš Veinfurter, který měl dvě velké šance. Bohužel ani jednu z nich neproměnil.
13:16
Po 4. gólu domácích se začínají ozývat diváci, kterých je minimálně 21. Do bouřlivé atmosféry to má ještě daleko, ale při večerním zápase se to snad zlepší.
12:23
12:23
Přesilovku 5 na 3 využívá hráč speciální formace Dominik Emlar, kterému nahrál Petr Hofman.
12:06
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za zdržování hry.
11:22
Vyloučen hráč Jan Buhr družstva Sokol Chrudim na 2 minuty za špatné střídání.
11:22
Špatná komunikace v týmu Chrudimi.
08:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola z trestného střílení (3:0).
08:03
Po faulu na domácího Jana Školu, bylo nařízeno trestné střílení. K němu se postavil sám postižený. Nájezd jel zkušeně, vycukal gólmana a chladnokrevně zakončil.
06:31
Další rychlý protiútok Chrudimi. Domácí gólman nemusel zasahovat, střela šla mimo.
05:17
Hosté jsou překvapení z vývoje utkání a do útoku se moc nehrnou. Jedná se spíše o ojedinělé výlety na domácí polovinu hřiště.
03:47
V útočné třetině se zdržuje i naše 3. lajna juniorů.
01:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Petr Hašek (2:0).
01:51
Po proběhnutí celého hřiště přihrává zkušeně Petr Hašek na zcela osamoceného Michala Nožičku, který bez problému tváří v tvář gólmanovi nezaváhal a zvyšuje na 2:0.
01:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (1:0).
01:04
Po počátečním tlaku Chrudimi střílí překvapivou branku nový jaroměřský sokol Tomáš Černý.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Pavel Holan, Jakub Kofroň, Václav Svratecký, Petr Kučera, Daniel Bořetický
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Petr Hašek, Petr Rezek, Jan Škola, Jan Hrobský, Michal Nožička