1:3
4:3
4:0
- : -
branky (asistence): 04:00 Lukáš Bartík (Zbyněk Zejda), 15:56 Petr Koutný (Zbyněk Zejda), 23:26 Zbyněk Zejda (Lukáš Bartík), 24:12 Marek Štěpán, 28:27 Marek Štěpán, 30:23 Marek Štěpán (Emil Milata), 35:30 Michal Karban (Petr Koutný), 36:01 Dušan Pícha (Robin Pavelka), 42:34 Zbyněk Zejda (Filip Nádvorník)
branky (asistence): 03:40 Martin Žilinský (Jindřich Tichý), 07:29 David Hrnčíř, 12:16 Martin Žilinský (Pavel Dombrovský), 19:23 Martin Žilinský (David Hrnčíř), 19:33 Marek Langa (Martin Mrázek), 29:42 Martin Žilinský

TJ Sokol Frenštát p.R. - Bazinga Ostrava 9:6
5. Lukáš Bartík, 16. Petr Koutný, 24. Zbyněk Zejda, 25. Marek Štěpán, 29. Marek Štěpán, 31. Marek Štěpán, 36. Michal Karban, 37. Dušan Pícha, 43. Zbyněk Zejda - 4. Martin Žilinský, 8. David Hrnčíř, 13. Martin Žilinský, 20. Martin Žilinský, 20. Marek Langa, 30. Martin Žilinský; rozhodčí: Aleš Onderka - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Eliáš ? - Jakub Kisza ?; po třetinách: 1:3, 4:3, 4:0;
45:00
42:34
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Zbyněk Zejda, asistoval Filip Nádvorník (9:6).
41:08
Hráč Frenštátu po zranění není schopen pokračovat ve hře a je ošetřován zdravotníkem. Uvidíme zda podstoupí transport do nemocnice.
40:25
Frenštátu skončila přesilovka, jenže pořád na Ostravu herně tlačí, aby si navýšili vedení, i když vedou o 2 góly.
37:30
Hráč Ostravy je na trestné lavici a tak má Frenštát možnost si navýšit vedení o 3 góly.
36:52
Vyloučen hráč Pavel Dombrovský družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za hrubost.
36:01
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Dušan Pícha, asistoval Robin Pavelka (8:6).
35:30
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Michal Karban, asistoval Petr Koutný (7:6).
35:30
Frenštát zápas otočil a už vede 7:6. Vítězství si stačí pojistit a nebo neobdržet gól a držet tento stav.
30:55
Frenštát vyrovnal !!! A tak stačí dát ještě gól, otočit utkání a pojistit si vítězství.
30:23
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Emil Milata (6:6).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský bez asistence (5:6).
28:35
Frenštát proměnil trestné střílení a tak vyrovnal na 5:5. Teď jen dát nějaké góly a otočit utkání
28:27
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán bez asistence (5:5).
28:27
Frenštát má trestné střílení !
27:12
Vyloučen hráč Petr Koutný družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
26:30
Frenštát se dostal ke střele, ale byla zablokovaná. Frenštát stále tlačí na obranu Ostravy.
25:30
Hráč Ostravy Martin Mrázek sedí na trestné lavici a tak má Frenštát možnost vyrovnat a popřípadě otočit vývoj utkání.
25:18
Vyloučen hráč Martin Mrázek družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
24:19
Hráči Frenštátu se vzpamatovali a střílí góly a už jim chybí jen gól do vyrovnání.
24:12
23:26
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Zbyněk Zejda, asistoval Lukáš Bartík (3:5).
20:10
Ostrava dává Frenštátu góly jeden za druhým, ale Frenštát se snaží vyrovnat a na Ostravu herně tlačí.
19:33
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Marek Langa, asistoval Martin Mrázek (2:5).
19:23
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský, asistoval David Hrnčíř (2:4).
17:20
Hráči Ostravy se snažili míček dostat do brány soupeře, ale neúspěšně.
15:56
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Koutný, asistoval Zbyněk Zejda (2:3).
15:00
15:00
12:16
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský, asistoval Pavel Dombrovský (1:3).
12:16
Hráč Ostravy zakončil samostatný únik gólem, kterým zvyšuje vedení Ostravy 3:1
10:15
Ostrava vystřelila, jenže Frenštát střelu zablokoval.
07:29
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil David Hrnčíř bez asistence (1:2).
05:48
Vyloučen hráč Jakub Skýpala družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hra bez hokejky.
05:48
Vyloučen hráč Jakub Skýpala družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
04:00
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Zbyněk Zejda (1:1).
03:40
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský, asistoval Jindřich Tichý (0:1).
01:23
Ostrava se snažila přejít přes obranu, ale nezdařilo se. Frenštát akci skončil skvělým obranným zákrokem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bazinga Ostrava: brankář: Jakub Kisza; hráči v poli: Martin Žilinský, Tomáš Mrázek, Pavel Dombrovský, David Hrnčíř, Martin Hons
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jan Eliáš; hráči v poli: Emil Milata, Jakub Skýpala, Adam Polách, Marek Štěpán, Lukáš Morys