1:0
2:2
2:2
- : -
branky (asistence): 00:28 Jakub Krnáč (Marek Maťcha), 16:23 Robert Machač (Marek Maťcha), 25:38 Marek Vlček (Michal Vašut), 35:19 Jakub Krnáč, 44:13 Jakub Krnáč (Libor Čmela)
branky (asistence): 15:23 Adam Horňák (František Jansa), 18:29 Adam Horňák (Radim Zámečník), 36:04 David Bohun (Jakub Košutek), 40:45 František Jansa (Filip Němec)

SK K2 Prostějov - Orel Dolní Bojanovice 5:4
1. Jakub Krnáč, 17. Robert Machač, 26. Marek Vlček, 36. Jakub Krnáč, 45. Jakub Krnáč - 16. Adam Horňák, 19. Adam Horňák, 37. David Bohun, 41. František Jansa; rozhodčí: Martin Cieslar - Lukáš Křivánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Fica ? - Štěpán Kaňa ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:2;
45:00
44:59
Komentář vedoucího Dolních Bojanovic: Po prvním zápase jsme začali více bránit a soustředili se na brejky. Víceméně jsme dostávali góly po našich chybách. Myslím, že se soupeřem jsme hráli vyrovnané utkání.
44:59
Komentář trenéra Prostějova: Vydřené tři body.
44:59
Nervy až do konce. Prostějov nezvládl pohlídat konec utkání, ale trest nepřišel.
44:13
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Libor Čmela (5:4).
44:13
Chumel před brankou, dorážka a vítězné gesto Jakuba Krnáče!
40:46
Omyl! Závar v Prostějovském brankovišti končí brankou v oslabení!
40:45
Timeout SK K2 Prostějov
40:45
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil František Jansa, asistoval Filip Němec (4:4).
40:22
Vyloučen hráč Adam Horňák družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:22
Hloupé vyloučení může přijít Bojanovice draho.
39:00
Timeout Orel Dolní Bojanovice
37:38
Obrovská šance Bojanovic, které šli na brankáře. V poslední chvíli ale útočníkovi míček uskočil a nedostal se ani do zakončení.
37:11
Fantastický zákrok Káni, který vyčapal skokem do prázdné poloviny brány střílejícího Machače.
36:04
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil David Bohun, asistoval Jakub Košutek (4:3).
36:04
Slabou chvilku si nyní vybral brankář Fica, který pouští nahození z brankové čáry na přední tyč.
35:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč bez asistence (4:2).
35:19
Fatální chyby obrany Bojanovic využívá Krnáč a Prostějov vede o dvě branky.
31:01
Hned z kraje posledního dějství mohli Bojanovice srovnat. Proti byl pozorný Fica.
30:00
30:00
29:59
Druhá třetina nám moc líbivého florbalu nenabídla. Naopak jsme viděli mnoho nepřesností a zmaru.
28:30
Vašutova střela z poloviny hřiště nadělala Káňovi paseku, nakonec ji ale zkrotil.
25:38
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Michal Vašut (3:2).
25:38
Vlček trefil Vašutovu nahrávku vzduchem a posouvá Prostějov do vedení.
25:02
Další nebezpečná střela Bojanovic, kterou našel Fica mezi betony.
22:45
Čmela na sebe navázal obránce a míček předložil osamocenému Krnáčovi, který z rohu velkého brankoviště trefil brankáře do helmy.
21:20
Obrovské nedorozumění v obraně Prostějova kdy byl na malém brankovišti volný útočník Bojanovic. Ten ovšem míček jedoucí po zemi k překvapení všech nezastavil a tudíž nemohl ani zakončit. Tohle mohla být jednoduchá branka.
19:53
A opět! Další ztráta v útoku a nebezpečný protiútok Bojanovic.
19:20
Krnáč nezachytil průnikovou přihrávku, která mohla znamenat samostatný únik na brankáře.
18:29
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval Radim Zámečník (2:2).
18:29
Prostějov se v útoku trápí a z následného brejku inkasuje. Horňák si položil Ficu a pohodlně dopravil míček do sítě.
17:51
Dlouhý nához vzduchem na Horňáka, střela z otočky a připravený Fica.
16:23
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Robert Machač, asistoval Marek Maťcha (2:1).
16:23
Prostějov rychle rozehrál standartní situaci. Maťcha poslal křižnou přihrávku na volného Machače a ten překonal přemisťujícího se brankáře.
15:23
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Adam Horňák, asistoval František Jansa (1:1).
15:23
Machač ztratil míček na útočné polovině hřiště a Bojanovice z rychlého protiútoku srovnávají stav zápasu.
15:00
15:00
14:59
Máme tu konec první třetiny. Bojanovice hrozí pouze z protiútoků, ale k vážnějšímu ohrožení branky se nedostaly. Prostějov je většinu času na míčku, dobývá soupeřovu branku a tvoří si šance. Nicméně pokulhává v zakončení, tudíž je stav pouze 1:0.
13:03
Ke střele se odhodlal Král, ovšem ne příliš nebezpečnou střelu v klidu chytá Káňa.
12:30
Sledujeme hluchou část hry.
10:27
Po křižné nahrávce od Čmely se ke střele dostal Maťcha, který ovšem minul.
08:40
Trio Kratochvíl, Vlček, Foltýn vybojovalo opravdu dobrou standartku, kterou zahrávala dvojice Vašut, Krnáč. Pěknou střelu opět kryje Káňa.
07:32
Čmelu v samostatném úniku vychytal opět skvělý Káňa.
07:12
Hned po svém návratu z trestné lavice se do hry zapojuje Čmela, který našel nahrávkou Machače, který ovšem brankáře Káňu nepřekonal.
06:30
Bojanovice si v pásmu pouze nehrávají a nestřílí. Poté přichází lehké nahození, které Fica chytá a Foltýn zaváží míček bezpečně daleko.
04:47
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
04:47
Prostějov zamkl Bojanovice v pásmu, ale špatně střídal a Bojanovice tak mají přesilovku.
04:11
Machač tvořil šanci, na jeho přihrávku do prázdné branky však Čmela nedosáhl.
03:50
Rychlý protiútok Bojanovic zakončený střelou vedle.
02:52
Vašut střílel z dálky a šel i dorážet. Gólman byl však rychlejší a tak se k dorážce již nedostal.
02:30
Prostějov drží míč a snaží se vytvořit šanci.
01:25
Bojanovice se nikam neženou a drží svoji polovinu hřiště. Aktivita je na domácím Prostějovu.
00:28
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Marek Maťcha (1:0).
00:28
A začínáme pěkně zhurta. První šance a hned gól. Jakub Krnáč vymetl pravou přední tyčku. Dle slov střelce, gól věnoval Honzovi Smičkovi do Norska.