1:2
3:0
- : -
FBK Jičín
branky (asistence): 08:17 Jakub Vondruška, 29:27 Tomáš Vondruška (Tomáš Mudra), 36:54 Tomáš Mudra (Tomáš Vondruška), 43:52 Jan Pohořalý (Jakub Vondruška), 44:12 Tomáš Mudra (Adam Hub)
FBK Jičín
branky (asistence): 19:59 Petr Dlouhý (František Novák), 21:16 Tomáš Valkoun (Jan Klamrt)

FC Bučis Team - FBK Jičín 5:2
9. Jakub Vondruška, 30. Tomáš Vondruška, 37. Tomáš Mudra, 44. Jan Pohořalý, 45. Tomáš Mudra - 20. Petr Dlouhý, 22. Tomáš Valkoun; rozhodčí: Aleš Jansa - Veronika Čubová; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Marek Galajda 20 - Matěj Kraušner 11; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:0;
45:00
44:12
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Adam Hub (5:2).
43:52
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Pohořalý, asistoval Jakub Vondruška (4:2).
42:56
Timeout FBK Jičín
40:24
Vyloučen hráč Patrik Sytný družstva FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
37:46
Vyloučen hráč Vojtěch Haken družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:54
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Tomáš Vondruška (3:2).
30:00
30:00
29:27
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Tomáš Mudra (2:2).
24:56
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva FBK Jičín na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:16
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Jan Klamrt (1:2).
19:59
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval František Novák (1:1).
15:00
15:00
08:46
Vyloučen hráč Jan Klamrt družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
08:17
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Veronika Čubová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Michal Schreier, Petr Dlouhý, Vojtěch Haken, Jan Klamrt, Tomáš Valkoun
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Matěj Nykl, Tomáš Mudra, Jan Štědrý, Tomáš Vondruška, Jakub Rohn