4:1
4:3
1:4
- : -
branky (asistence): 00:05 Lukáš Blizňák, 06:15 Josef Blaha (Jakub Zatloukal), 08:21 Jakub Zatloukal (Josef Blaha), 10:09 Josef Blaha (Petr Gajdošík), 18:11 Lukáš Blizňák (Josef Blaha), 21:07 Lukáš Blizňák (Josef Blaha), 27:15 Michal Bartík (Jakub Mrnuštík), 28:31 Zdeněk Křivák (Lukáš Blizňák), 44:58 Lukáš Blizňák (Zdeněk Křivák)
branky (asistence): 14:20 Dominik Janík, 16:56 Dominik Janík, 23:27 Tomáš Sedláček (Michal Holík), 27:21 Tomáš Sedláček (Jan Ostrý), 30:41 Lukáš Budiš (Dominik Janík), 31:49 Tomáš Sedláček (Ondřej Blažek), 40:52 Lukáš Budiš, 42:31 Dominik Janík

SK Březolupy - Orel Bořitov 9:8
1. Lukáš Blizňák, 7. Josef Blaha, 9. Jakub Zatloukal, 11. Josef Blaha, 19. Lukáš Blizňák, 22. Lukáš Blizňák, 28. Michal Bartík, 29. Zdeněk Křivák, 45. Lukáš Blizňák - 15. Dominik Janík, 17. Dominik Janík, 24. Tomáš Sedláček, 28. Tomáš Sedláček, 31. Lukáš Budiš, 32. Tomáš Sedláček, 41. Lukáš Budiš, 43. Dominik Janík; rozhodčí: Martin Kozáček - Radek Sochor; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 2; zásahy brankářů: David Grygar 4 - David Tenora 7; po třetinách: 4:1, 4:3, 1:4;