0:2
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 25:18 Filip Janáček (Jiří Trnka), 32:06 Filip Janáček (Jiří Trnka), 35:00 Jaroslav Hlaváč (Filip Janáček)
branky (asistence): 03:36 Jan Morava (Jan Polomis), 12:15 Jan Procházka (Jan Petrmichl), 37:29 Petr Brejcha

Florbalová škola Plzeň - SPORT CLUB Klatovy 3:3
26. Filip Janáček, 33. Filip Janáček, 36. Jaroslav Hlaváč - 4. Jan Morava, 13. Jan Procházka, 38. Petr Brejcha; rozhodčí: Michal Žáček - Petr Hudák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Strolený 4 - Jan Hořký 30; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:1;
37:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Petr Brejcha bez asistence (3:3).
35:35
Obrat je tu! Jarda Hlaváč na 3:2!
35:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Jaroslav Hlaváč, asistoval Filip Janáček (3:2).
32:57
Takhle by to šlo, Trnka přeskupil lajny a je to vidět na hřišti.
32:06
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Filip Janáček, asistoval Jiří Trnka (2:2).
32:06
Podobná akce a opět na trase Janáček : Trnka.
30:00
30:00
29:40
Tudy cesta nevede, i když mají domácí neustálou převahu, další branka ne a ne padnout.
25:18
25:18
Jirka Trnka teď za brankou Klatov vymýšlel akci a povedlo se, dorážku trefuje Filip Janáček!
21:51
Osvald zkouší z rohu, jen těsně mimo. Po něm doráží Korner, ale z brankové čáry chytá klatovský bek.
19:00
Tlak se stupňuje a je z toho další vyloučení, Klatovy hrají s klidem, kdežto domácí "musejí".
18:46
Vyloučen hráč Matěj Zicho družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
17:30
Týmy si nic nedarují a do soubojů chodí po hlavě.
17:11
Jedna akce domácích střídá druhou, ale góly nepadají.
15:01
Domácí budou muset přidat, pokud chtějí dnes zvítězit, Klatovy z minima vytěžily maximum a vedou o dvě branky.
15:00
15:00
13:16
Co na tom, že je Florbalová škola lepším týmem, skóre se nemění.
12:15
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Procházka, asistoval Jan Petrmichl (0:2).
12:15
A je to tu, Klatovy zvyšují na 2:0.
10:52
Vyloučen hráč Zbyněk Vícha družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
10:52
Domácí se teď budou bránit přesilové hře.
10:40
Janáček teď jen těsně minul před gólmanem.
08:58
Domácí zvyšují otáčky, Klatovy ale brání dobře. Zatím.
08:40
Ke střele se dostal i Ondra Budek, gólman opět pozorný.
07:40
Trnka nahrává Vandákovi, ten střílí z první, ale gólman chytá.
05:00
Domácí se zatím nedostali k vážnější střele, všechno jim o kousek utíká, chce to větší přesnost.
03:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Morava, asistoval Jan Polomis (0:1).
03:36
Nepozornost domácí obrany a je z toho první gól.
00:01
A je to tu! Domácí Florbalová škola Plzeň zahajuje druhé utkání proti nedalekým Klatovům.