0:0
0:2
4:1
- : -
branky (asistence): 31:31 Jaroslav Benedikt (Luděk Franc), 32:41 Jaroslav Benedikt (Jiří Ebenstreit), 37:10 Lukáš Kozojed (Luděk Franc), 42:12 Jaroslav Benedikt (Petr Soukup)
branky (asistence): 22:42 Daniel Mrkvan (Tomáš Mrázek), 28:16 Jakub Vlasák (Marek Sedlák), 39:59 Marek Sedlák (Jakub Křišťán)

TJ Sokol Vejprnice - Slavoj Tachov 4:3
32. Jaroslav Benedikt, 33. Jaroslav Benedikt, 38. Lukáš Kozojed, 43. Jaroslav Benedikt - 23. Daniel Mrkvan, 29. Jakub Vlasák, 40. Marek Sedlák; rozhodčí: Jan Přibyl - Jakub Machů; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Václav Patera ? - Tomáš Mrázek ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 4:1;
45:00
44:55
Vyloučen hráč Marek Sedlák družstva Slavoj Tachov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:12
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jaroslav Benedikt, asistoval Petr Soukup (4:3).
39:59
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Marek Sedlák, asistoval Jakub Křišťán (3:3).
37:10
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Lukáš Kozojed, asistoval Luděk Franc (3:2).
32:41
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jaroslav Benedikt, asistoval Jiří Ebenstreit (2:2).
31:31
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jaroslav Benedikt, asistoval Luděk Franc (1:2).
30:00
30:00
28:16
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Jakub Vlasák, asistoval Marek Sedlák (0:2).
22:42
Branku družstva Slavoj Tachov vstřelil Daniel Mrkvan, asistoval Tomáš Mrázek (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Přibyl a Jakub Machů.
00:00
00:00
Line-up hostů Slavoj Tachov: brankář: Tomáš Mrázek; hráči v poli: Marek Sedlák, Vladislav Klouda, Michal Jerling, Jakub Křišťán, Martin Filo
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Vejprnice: brankář: Václav Patera; hráči v poli: Adam Kysela, Ondřej Balint, Václav Čermák, Petr Soukup, Jiří Ebenstreit