2:1
1:3
1:1
- : -
branky (asistence): 07:13 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 13:48 Jaromír Filip (Dominik Fňukal), 19:54 Jaromír Filip, 41:01 Ondřej Miškov
branky (asistence): 10:57 Ondřej Mrázek (Jindřich Kamler), 16:42 Jiří Trávníček, 18:49 Jiří Trávníček (Jindřich Kamler), 26:00 Štěpán Maixner (Ondřej Mrázek), 41:36 Jiří Trávníček

FBC ORCA KRNOV - FbC Asper Šumperk 4:5
8. Jaromír Filip, 14. Jaromír Filip, 20. Jaromír Filip, 42. Ondřej Miškov - 11. Ondřej Mrázek, 17. Jiří Trávníček, 19. Jiří Trávníček, 27. Štěpán Maixner, 42. Jiří Trávníček; rozhodčí: Aleš Onderka - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Ondřej Láryš ? - Martin Vašíček ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:1;
45:00
44:13
Timeout FBC ORCA KRNOV
44:13
Krnov si vzal time out.
42:20
Orca Krnov vyvíjí před brankou soupeře velký tlak a snaží se vyrovnat.
41:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček z trestného střílení (4:5).
41:36
Šumperk má trestné střílení !
41:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (4:4).
40:06
Vyloučen hráč Jan Dohnal družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:52
Ondřej Láryš se blýsknul fantastickým zákrokem, na který může být hrdý a zároveň zachránil Orcu od dohánění dvou gólové ztráty.
35:40
Šumperk hraje opět v pěti hráčích a Krnov usiluje o vyrovnání zápasu.
33:42
Ondřej Miškov trestné střílení neproměnil !
33:40
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV neproměnil Ondřej Miškov.
33:40
Vyloučen hráč Ondřej Mrázek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:40
Krnov má trestné střílení !
32:30
Krnov hraje dvojité oslabení a tak doufáme, že to hráči na hřišti v oslabení uhrají.
31:53
Vyloučen hráč Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
31:05
Vyloučen hráč Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
30:24
Jarda Filip měl obrovskou šanci, ale neproměnil. Oba týmy začínají opět hrát jako na začátku 2.třetiny.
30:00
30:00
28:21
Krnovští se snaží vytvořit si gólové šance, nabíhají si do volných míst, jenže neúspěšně. Šumperk si jednogólové vedení brání.
26:00
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Štěpán Maixner, asistoval Ondřej Mrázek (3:4).
25:31
Kapitán domácího celku Jarda Filip se snažil do sítě soupeře vstřelit další gól, ale neúspěšně.
23:35
Skvělý zákrok předvedl Ondřej Láryš a podržel tak remízu 3:3.
21:02
A Krnov vyrovnávacím gólem dostal do šancí na výhru Jarda Filip, který nadělil do sítě soupeře dárek formou hattricku.
19:54
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (3:3).
19:24
Oby týmy vstoupily do druhé třetiny nejlépe jak mohli, jenže lépe vstup do třetiny vyšel Šumperku. Vede o jeden gól.
18:49
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Jindřich Kamler (2:3).
16:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (2:2).
15:13
Oba týmy začínají druhou část dravě.
15:00
15:00
14:13
A David Matušinský předvedl skvělou střelu ! Ale gól nepadl.
13:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Dominik Fňukal (2:1).
12:02
Brankář Krnova Ondřej Láryš předvedl zákrok, který zabránil gólu v síti Krnova.
11:32
A Šumperk bohužel obranu Krnova prolomil a vyrovnal !
10:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jindřich Kamler (1:1).
09:30
Hráči Šumperku se snaží herně Krnov zatlačit, jenže Krnov předvádí excelentní obranu a nenechává Šumperk dostávat se do gólových šancí.
07:40
Krnov měl v 6. minutě velkou šanci do prázdné brány, jenže neproměnil z důvodu zablokováni střely. A v čase 7:13 se Krnov prosadil.
07:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (1:0).
04:17
Ondřej Miškov poslal dělovou ránu na branku soupeře, ale letěla nad branku.
01:01
Krnov začal zápas aktivněji a snaží se prosadit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Michal Šíma, Daniel Chladil, Jakub Hruban, Matyáš Zapletal, Jiří Trávníček
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Ondřej Láryš; hráči v poli: Filip Fňukal, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Jan Šulavík