4:0
0:3
1:1
- : -
branky (asistence): 05:59 Michal Strejček (Jiří Křesák), 07:51 Pavel Formánek (Karel Šavrda), 09:19 David Chvosta (Václav Strejček), 10:54 Vojtěch Houska (Jiří Křesák), 40:09 Vojtěch Houska (David Chvosta)
branky (asistence): 16:54 Tomáš Karas (Vojtěch Koutný), 25:32 Karel Matějka (Tomáš Karas), 27:18 Jakub Florek (Roman Víta), 34:55 Kryštof Ille (Jakub Tejnor)

Fbc Strakonice - Slovan J.Hradec 5:4
6. Michal Strejček, 8. Pavel Formánek, 10. David Chvosta, 11. Vojtěch Houska, 41. Vojtěch Houska - 17. Tomáš Karas, 26. Karel Matějka, 28. Jakub Florek, 35. Kryštof Ille; rozhodčí: Jiří Kučera - David Podařil; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Jan Vaníček ? - Petr Toman ?; po třetinách: 4:0, 0:3, 1:1;
45:00
40:09
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval David Chvosta (5:4).
34:55
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Jakub Tejnor (4:4).
30:00
30:00
27:18
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Roman Víta (4:3).
25:32
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Karel Matějka, asistoval Tomáš Karas (4:2).
23:57
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:25
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za vražení zády.
17:25
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
16:54
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Karas, asistoval Vojtěch Koutný (4:1).
15:00
15:00
13:02
Vyloučen hráč Václav Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra rukou.
11:42
Vyloučen hráč Jan Staněk družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
10:54
Timeout Slovan J.Hradec
10:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Jiří Křesák (4:0).
09:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Václav Strejček (3:0).
07:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Karel Šavrda (2:0).
05:59
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Jiří Křesák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a David Podařil.
00:00
00:00
Line-up hostů Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Michal Hřebíček, Roman Víta, Jakub Florek, Jan Kovář, Marcel Šuranský
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Jan Staněk, Michal Strejček, Martin Košta