1:3
0:2
- : -
branky (asistence): 24:50 Jakub Tichý (Lukáš Dub)
branky (asistence): 02:52 Jiří Vlček, 03:32 Jan Světlík (Filip Geisler), 03:54 Jan Hrubý (Jan Čečetka), 04:12 Marek Kovář (Ondřej Bachtík), 06:21 Jan Čečetka (Jan Hrubý), 16:22 Tomáš Matoulek (Jan Světlík), 18:45 Jan Světlík (Jiří Vlček), 20:54 Ondřej Hušek, 34:53 Jan Světlík (Ondřej Hušek), 44:57 Vojtěch Bureš (Jonáš Mědílek)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Náchod 1:10
25. Jakub Tichý - 3. Jiří Vlček, 4. Jan Světlík, 4. Jan Hrubý, 5. Marek Kovář, 7. Jan Čečetka, 17. Tomáš Matoulek, 19. Jan Světlík, 21. Ondřej Hušek, 35. Jan Světlík, 45. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Aleš Jansa - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Kristián Kořízek 7 - Vlastimil Skalický 13; po třetinách: 0:5, 1:3, 0:2;
45:00
44:57
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jonáš Mědílek (1:10).
34:53
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Ondřej Hušek (1:9).
30:00
30:00
25:45
Vyloučen hráč Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.
24:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Tichý, asistoval Lukáš Dub (1:8).
22:06
Vyloučen hráč Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
20:54
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Hušek bez asistence (0:8).
18:45
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Jiří Vlček (0:7).
16:22
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Světlík (0:6).
15:00
15:00
06:21
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Jan Hrubý (0:5).
04:12
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Marek Kovář, asistoval Ondřej Bachtík (0:4).
03:54
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jan Hrubý, asistoval Jan Čečetka (0:3).
03:32
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Filip Geisler (0:2).
02:52
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jiří Vlček bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Tomáš Matoulek, Jan Hrubý, Ondřej Bachtík, Jonáš Mědílek, Jakub Téra
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kristián Kořízek; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Jakub Davidík, Lukáš Dub, Daniel Vymlátil, Jan Pich