1:1
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 10:52 Monika Fleischmannová (Michaela Bezdíčková), 23:14 Monika Fleischmannová (Lucie Machů), 38:16 Monika Fleischmannová (Nela Bouchalová)
branky (asistence): 14:59 Pavla Manová (Pavla Buráňová), 16:19 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová), 18:55 Pavla Manová (Monika Jahodová), 44:43 Kateřina Slezáková

FBS Olomouc - FbC Aligators 3:4
11. Monika Fleischmannová, 24. Monika Fleischmannová, 39. Monika Fleischmannová - 15. Pavla Manová, 17. Kateřina Slezáková, 19. Pavla Manová, 45. Kateřina Slezáková; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Markéta Doubková 22 - Tereza Harčárová 8; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. třetině 3-13
45:00
44:43
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková bez asistence (3:4).
43:33
Vyloučen hráč Lucie Honková družstva FbC Aligators na 2 minuty za špatné střídání.
43:00
Manová a Baranová měli v krátkém časovém sledu příležitost ke skórování. Ani jedné se však míček nepodařilo doručit úspěšně do brány.
41:15
Baranová vypustila projektil na Harčarovou. Ta měla co dělat, aby střelu zkrotila.
40:27
Timeout FbC Aligators
38:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Monika Fleischmannová, asistoval Nela Bouchalová (3:3).
38:16
Hattrick hero Monika Fleischmannová drží akcie Olomouce v tomto zápase nad vodou.
36:55
Cholková se pokoušela zasunout zpoza brány míček za záda Harčarové. Bohužel pro Olomouc se jí to nepovedlo.
35:34
Timeout FBS Olomouc
34:25
Kvalitní "sehrávku" ze standardní situace předvedly hráčky Olomouce. Málo chybělo ke vstřelení gólu.
31:45
Pohlednou kombinaci zakončuje ze středu hřiště Slezáková. Trefuje přesně prostor, který spojuje ruce a nohy, a tedy trup Doubkové.
30:25
Střela Bouchalové od mantinelu končí v náručí gólmanky.
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině 3-8
30:00
29:30
Jahodová dvojčata měla dvě tutovky za sebou. Ani jednu však nedokázala proměnit.
27:55
Jen skvělý blok Machů zabránil ve skórování Aligators.
25:53
Střela Martincové po zemi nenadělala Doubkové větší starosti.
23:16
Několikátý únik Fleischmannové v tomto zápase. Nyní úspěšně proměňuje.
23:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Monika Fleischmannová, asistoval Lucie Machů (2:3).
22:01
Bezdíčková zápěstím vystřelila na Harčárovou. Střela jí udělala problémy, ale ne takové aby ji pustila za svá záda.
18:55
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Monika Jahodová (1:3).
18:55
Pěkná akce končí střelou Manové do odkryté brány.
16:19
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Klára Jahodová (1:2).
16:19
K. Jahodová přesně nachází Slezákovou na velkém brankovišti a ta se nemýlí.
15:00
15:00
Střely v 1. třetině 5-5
15:00
14:59
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Pavla Buráňová (1:1).
14:59
V samotném závěru první třetiny srovnává skóre Manová.
13:06
Drápalová vyslala jedovku na Doubkovou. Div, že se jí nerozbila mřížka na helmě.
11:45
Fleischmannová se opět dostala do úniku. Tentokrát zakončovala backhandem. Mimo.
10:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Monika Fleischmannová, asistoval Michaela Bezdíčková (1:0).
10:52
Fleischmannová napravila svoje zaváhání z předchozích minut a otevírá gólový účet dnešního zápasu.