0:1
1:0
1:2
- : -
branky (asistence): 20:20 Kateřina Holešová (Natálie Čtvrtková), 40:36 Nikol Lukášová (Vendula Šimonová)
branky (asistence): 12:01 Michaela Žáková, 32:13 Michaela Žáková, 41:26 Tereza Tomanová (Irena Doleželová)

Florbal Havířov - Bulldogs Brno 2:3
21. Kateřina Holešová, 41. Nikol Lukášová - 13. Michaela Žáková, 33. Michaela Žáková, 42. Tereza Tomanová; rozhodčí: Martin Müller - Tomáš Brus; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Tereza Tománková 19 - Markéta Marková 14; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Rudolfa Škubala: Nervózní utkání se spoustou individuálních chyb, ve kterém jsme nakonec byli šťastnější. Soupeři děkujeme.
45:00
Střely ve 3. třetině 4:8.
45:00
44:48
Timeout Bulldogs Brno
41:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Tomanová, asistoval Irena Doleželová (2:3).
40:36
Timeout Florbal Havířov
40:36
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Nikol Lukášová, asistoval Vendula Šimonová (2:2).
34:53
Vyloučen hráč Anna Bachratá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (1:2).
30:00
30:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Kozlíka: Děkujeme soupeřům za cennou zkušenost a přejeme hodně štěstí do dalších bojů
30:00
20:20
Branku družstva Florbal Havířov vstřelil Kateřina Holešová, asistoval Natálie Čtvrtková (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1.třetině 5:8.
15:00
12:01
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (0:1).
05:32
Vyloučen hráč Veronika Pohlodková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Tomáš Brus.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Veronika Kubíčková, Hana Štěrbová, Anna Bachratá, Tereza Tomanová, Michaela Žáková
00:00
Line-up domácích Florbal Havířov: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Hana Brůžková, Kristýna Pokorná, Natálie Čtvrtková, Eva Sobotová, Kateřina Holešová