3:1
3:0
1:2
- : -
branky (asistence): 02:23 Radka Hnízdilová (Kristýna Kleknerová), 04:52 Zuzana Tučková (Nina Schumannová), 05:59 Zuzana Tučková (Veronika Koulová), 27:11 Radka Hnízdilová (Klára Šarochová), 27:22 Kristýna Kleknerová (Zuzana Tučková), 28:31 Klára Šarochová (Veronika Koulová), 40:30 Zuzana Tučková (Eliška Matějková)
branky (asistence): 10:27 Eva Chocholoušová, 39:24 Nikola Žarnovská, 43:01 Eva Chocholoušová (Pavla Neumannová)

TJ Sokol Nové Strašecí - Sokol Předměřice n/L 7:3
3. Radka Hnízdilová, 5. Zuzana Tučková, 6. Zuzana Tučková, 28. Radka Hnízdilová, 28. Kristýna Kleknerová, 29. Klára Šarochová, 41. Zuzana Tučková - 11. Eva Chocholoušová, 40. Nikola Žarnovská, 44. Eva Chocholoušová; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 0:1 + Eva Chocholoušová 5; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Veronika Třísková ? - Lucie Pešková ?, Markéta Antalová ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:2;
45:00
43:10
Střela koulové byla přizvednutá a míček končí mimo hřiště.
43:01
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Pavla Neumannová (7:3).
40:30
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Eliška Matějková (7:2).
39:24
Timeout Sokol Předměřice n/L
39:24
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Nikola Žarnovská bez asistence (6:2).
39:24
Naopak po chybě se do úniku dostává Žarnovská a sama proti brankářce se nemýlí.
38:50
Nové Strašecí zatím marně dobývají branku soupeře, vstřelení branky zatím brání hodně nepřesností.
36:34
Předměřice čeká dlouhé oslabení a také příspěvek do týmové kasičky.
36:33
Vyloučen hráč Eva Chocholoušová družstva Sokol Předměřice n/L na 5 minut za hrubost.
35:4O
Antalové se chtěla prosadit střelou mezi nohy, brankářka NŠ ale byla přpravena.
32:15
Střela Šarochové se zastavila až o nohy Antlové.
31:20
Schumannová musela před zápasem navštívit zoologickou zahradu. Druhý lachtan na jejím kontě.
31:05
Předměřice totálně zpackaly rozehrávku z vrcholu velkého brankoviště.
30:00
30:00
Druhá třetina ve své většině nenabídla příliš pohledný florbal a dlouho to vypadalo, že i na branky bude chudá. Pak se ale v třinácté minutě prosadila Kleknerová a Hnízdilová a o minutu později přidala třetí gól ve druhé třetině Šarochová.
30:00
28:31
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Šarochová, asistoval Veronika Koulová (6:1).
27:22
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Zuzana Tučková (5:1).
27:22
Střídání brankáře. Nový brankář Markéta Antalová družstva Sokol Předměřice n/L
27:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Radka Hnízdilová, asistoval Klára Šarochová (4:1).
26:30
Schumanová z úniku po pravém mantinelu jen těsně míjí levý roh Předměřické branky.
25:15
Tučková zachytila rozehrávku hostí, kličkou se dostala na střed hřiště, ale do její střely Neumannová na poslední chvíli hůl.
23:20
Pohledná akce Předměřic končí zblokovanou střelou.
21:16
Schumanová si za bránou soupeře zahrála na lachtana a sklouzla se po břiše. Rozehrávat z rohu bude NŠ.
20:55
Vyloučen hráč Stela Vaníčková družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
20:23
Jechová střelou z dálky prověřila Třískovou.
19:44
Kleknerová tečuje rozehrávku z rohu, míček se jen odráží od břevna.
17:30
Chocholoušová vede protiútok Předměřic, ovšem ukličkovala se až do pravého mantinelu, kde ji už o míček obraly hráčky NŠ.
15:50
Tučková střílí z rozehrávky přímo na branku, kde míček lehce tečuje Kleknerová, ale bohuže mimo tři tyče.
15:00
15:00
10:27
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová bez asistence (3:1).
10:07
Antalová v obrovské šanci sama před golmankou. Míjí.
08:45
Kombinace hráček Nového Strašecí končí mimo hřiště.
06:23
Neuvěřitelný zákrok golmanky Nového Strašecí!
05:59
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Veronika Koulová (3:0).
05:59
Přestřelka na polovině Předměřic končí dvěmi brankami Zuzany Tučkové.
04:52
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Nina Schumannová (2:0).
02:23
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Radka Hnízdilová, asistoval Kristýna Kleknerová (1:0).
02:23
Přesnou střelou z velkého brankoviště střílí první gól dnešního utkání Radka Hnízdilová a posílá tak Nové strašecí do vedení.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hráčky z Předměřic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Předměřice n/L: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Eva Chocholoušová, Tereza Pešková, Denisa Jechová, Pavla Neumannová, Stela Vaníčková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Veronika Třísková; hráči v poli: Eliška Matějková, Eliška Jandová, Anh Vu Hong, Kristýna Kleknerová, Zuzana Tučková